Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

SealLine

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Marka SealLine

SealLine to amerykańska marka od 1986 roku specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości wodoodpornych pokrowców chroniących przed zamoczeniem sprzęt elektroniczny oraz inne cenne przedmioty. Ponad trzydzieści pięć lat po wejściu na rynek firma SealLine wciąż jest liderem w dziedzinie zabezpieczania bagażu przed wilgocią.

Oferta marki SealLine

W sklepie internetowym Addnature.pl dostępny jest szeroki wybór produktów marki SealLine skierowanych do miłośników wypraw outdoorowych.

Plecaki

SealLine przygotował dla swoich klientów linię stylowych, a równocześnie niezwykle praktycznych plecaków, które mogą być z powodzeniem użytkowane zarówno w trakcie wypraw turystycznych, jak i na co dzień. Dostępne są plecaki różnej wielkości, wyposażone w różne systemy zamykania. Wszystkie modele wykonane zostały z wysokiej jakości wodoodpornych materiałów z przyspawanymi szwami, co zapewnia najlepszą możliwą ochronę przenoszonego ładunku przed wilgocią.

Torby

W ofercie marki SealLine znajduje się szeroki wybór wytrzymałych toreb podróżnych typu duffel bag wykonanych z wysoce hydrofobowych materiałów pozwalających na zaburzenie w wodzie bez narażania przenoszonego ładunku na zamoczenie. Torby posiadają szwy spawalnicze, elementy wykonane z metalu odpornego na korozję oraz trwały, wodoodporny zamek. Są ponadto wyposażone w uniwersalne uchwyty do przenoszenia, które mogą być także używane jako paski na ramię. Wodoodporne torby marki SealLine przeznaczone są przede wszystkim dla użytkowników uprawiających sporty wodne, głównie związane z łodziami lub innymi jednostkami pływającymi. Dostępne są modele w różnych kolorach i o różnej pojemności.

Worki

SealLine posiada w swojej ofercie różnorodne modele worków podróżnych różnej wielkości i objętości. Worki te są lekkie i całkowicie wodoodporne, dzięki czemu doskonale nadają się dla osób spędzających czas na jednostkach pływających, takich jak łodzie, kajaki czy też żaglówki. Są wyposażone w rolowane zamknięcie, spawane szwy oraz paski umożliwiające wygodne przenoszenie.

Portfele podróżne

Marka SealLine posiada linię portfeli podróżnych różnej wielkości, wykonanych z materiałów zapewniających optymalną ochronę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Portfele nadają się również jako opakowania do małych apteczek pierwszej pomocy oraz smartfonów. Dzięki przezroczystemu oknu poliuretanowemu możliwe jest nieograniczone korzystanie z ekranu dotykowego. Portfele podróżne pozwalających na zanurzenie w wodzie nawet do 30 minut bez obaw o zniszczenie znajdujących się wewnątrz przedmiotów.