Addnature sklep internetowy - addnature
Ciesz się jesiennymi biegami
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

SealLine

2 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • niebieski
  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
SealLine Bigfork Plecak, niebieski
SealLine Bigfork Plecak, niebieski niebieski
SealLine
Bigfork Plecak, niebieski
MSRP 775,99 zł 349,00 zł
- 55 %
SealLine Boundary Plecak L, czarny
SealLine Boundary Plecak L, czarny czarny
SealLine
Boundary Plecak L, czarny
MSRP 611,00 zł 499,00 zł
darmowa wysyłka
- 18 %

Marka SealLine

SealLine to amerykańska marka od 1986 roku specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości wodoodpornych pokrowców chroniących przed zamoczeniem sprzęt elektroniczny oraz inne cenne przedmioty. Ponad trzydzieści pięć lat po wejściu na rynek firma SealLine wciąż jest liderem w dziedzinie zabezpieczania bagażu przed wilgocią.

Oferta marki SealLine

W sklepie internetowym Addnature.pl dostępny jest szeroki wybór produktów marki SealLine skierowanych do miłośników wypraw outdoorowych.

Plecaki

SealLine przygotował dla swoich klientów linię stylowych, a równocześnie niezwykle praktycznych plecaków, które mogą być z powodzeniem użytkowane zarówno w trakcie wypraw turystycznych, jak i na co dzień. Dostępne są plecaki różnej wielkości, wyposażone w różne systemy zamykania. Wszystkie modele wykonane zostały z wysokiej jakości wodoodpornych materiałów z przyspawanymi szwami, co zapewnia najlepszą możliwą ochronę przenoszonego ładunku przed wilgocią.

Torby

W ofercie marki SealLine znajduje się szeroki wybór wytrzymałych toreb podróżnych typu duffel bag wykonanych z wysoce hydrofobowych materiałów pozwalających na zaburzenie w wodzie bez narażania przenoszonego ładunku na zamoczenie. Torby posiadają szwy spawalnicze, elementy wykonane z metalu odpornego na korozję oraz trwały, wodoodporny zamek. Są ponadto wyposażone w uniwersalne uchwyty do przenoszenia, które mogą być także używane jako paski na ramię. Wodoodporne torby marki SealLine przeznaczone są przede wszystkim dla użytkowników uprawiających sporty wodne, głównie związane z łodziami lub innymi jednostkami pływającymi. Dostępne są modele w różnych kolorach i o różnej pojemności.

Worki

SealLine posiada w swojej ofercie różnorodne modele worków podróżnych różnej wielkości i objętości. Worki te są lekkie i całkowicie wodoodporne, dzięki czemu doskonale nadają się dla osób spędzających czas na jednostkach pływających, takich jak łodzie, kajaki czy też żaglówki. Są wyposażone w rolowane zamknięcie, spawane szwy oraz paski umożliwiające wygodne przenoszenie.

Portfele podróżne

Marka SealLine posiada linię portfeli podróżnych różnej wielkości, wykonanych z materiałów zapewniających optymalną ochronę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Portfele nadają się również jako opakowania do małych apteczek pierwszej pomocy oraz smartfonów. Dzięki przezroczystemu oknu poliuretanowemu możliwe jest nieograniczone korzystanie z ekranu dotykowego. Portfele podróżne pozwalających na zanurzenie w wodzie nawet do 30 minut bez obaw o zniszczenie znajdujących się wewnątrz przedmiotów.