Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
null
Sevylor – doskonała zabawa na wodzie
Od założenia w 1948 roku, przedsiębiorstwo Sevylor uplasowało się jako dominujący dostawca szerokiej gamy nadmuchiwanych produktów z PCV: od kajaków po kolorowe piłki plażowe. Do dziś jego pozycja jest silna, dzięki unikalnym projektom, oryginalnym wynalazkom i nieograniczonej wyobraźni.Marka Sevylor ma prosty cel: tworzenie wysokiej jakości, przystępnych cenowo nadmuchiwanych produktów do uprawiania sportów wodnych i rekreacji, które zachęcają ludzi do zabawy na świeżym powietrzu.

Sevylor

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Sevylor - historia marki

Marka rozpoczęła działalność w 1948 r. w miejscowości Vitry. Sławę zdobyła dzięki nadmuchiwanej wanience „Dou Dou”, która ze względu na kompaktowość, lekkość, wytrzymałość i poręczność stała się doskonałą alternatywą dla innych ciężkich i trudniejszych do utrzymania w czystości wanien. Wraz z rosnącą popularnością produktów podjęto decyzję o rozpoczęciu produkcji w miejscowości Buhl w Alzacji. Wtedy to również zdecydowano o zmianie nazwy marki przez dodanie do niej liter „lor” (w języku francuskim-złoto). W związku z tym marka Sevy przybrała nowe oblicze i nosi je aż do dzisiaj pod nazwą Sevylor. Wraz z przeniesieniem produkcji do Buhl zaczęto obserwować znaczny rozwój i wzrost procesu produkcji. Asortyment został poszerzony o nowe produkty, których sprzedaż od 1956 r. objęła klientów ze Stanów Zjednoczonych. Niedługo później powstał pierwszy pompowany materac kempingowy oraz produkty z PVC gwarantujące dodatkowe udogodnienia.

W 1962 r. firma zasłynęła z produkcji materacu basenowego posiadającego zagłówek i okrągłe kieszenie. Marka Sevylor dążyła nieustannie do poszerzania wachlarza swojej gamy produktów i do stawania się coraz bardziej innowacyjną. Owocem tych starań było powstanie pierwszego kajaku Sevylor.

Oferta marki Sevylor

Obecnie marka Sevylor wiedzie prym jako jeden z czołowych producentów pompowanego sprzętu i zabawek. Oferuje szeroki wybór kajaków, pontonów, dmuchanych basenów, SUP, wodnych zabawek, pompek i zaworów. Cechą wyróżniającą produkty Sevylor jest ich nowoczesny design, opracowany zgodnie z trendami rynku, gwarancja bezpieczeństwa, trwałość i solidność wykonania. Celem marki jest tworzenie sprzętu, który przy zachowaniu swojej atrakcyjności wizualnej nie straci nic na komforcie, bezpieczeństwie i wygodzie.

Sprzęt do pływania Sevylor

W ofercie sklepu Addnature.pl znajduje się szeroka gama dmuchanych kajaków dwu- i trzyosobowych dostosowanych do różnych akwenów wodnych. Wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałego PVC. Wygoda ich przenoszenia, oszczędność miejsca po spuszczeniu powietrza sprawia, że nawet osoby dysponujące małą przestrzenią bez problemu poradzą sobie ze znalezieniem miejsca do przechowywania.

Klienci sklepu Addnature.pl mogą wybierać również spośród:

  • wioseł,
  • pontonów posiadających układ regulacji ciśnienia Sevytest oraz odznaczających się łatwością nadmuchiwania i odpowietrzania,
  • akcesoriów kajakowych obejmujących wysokowydajne pompy do nadmuchiwania większych przedmiotów oraz plecak do przechowywania sprzętu,
  • płyt SUP przeznaczonych dla początkujących i zaawansowanych użytkowników, odznaczających się stabilnością i dobrą zwrotnością,
  • rękawków do pływania dla dzieci stanowiących nieocenioną pomoc w nauce pływania.