Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Sigg

29 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 3
 • 1
 • 0
 • 6
 • 4
 • 4
 • 0
 • 1
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 9
 • 0
 • 0
 • 0
 • 2
 • 0
 • 1
Sortuj
 
Strona 1 z
1

Sigg – w poszukiwaniu idealnej butelki na wodę

Prosta, wytrzymała i elegancka butelka na wodę? W czasach wyjątkowego skupienia na odnawialnych materiałach, produktach wielokrotnego użytku i bezpieczeństwie środowiska, sięganie po praktyczne butelki na wodę stało się podstawą drobnych, codziennych zmian zmniejszających ilość produkowanych przez człowieka odpadów. Produkowane przez markę Sigg butelki na wodę powstają z trwałych, odpornych na uszkodzenia i lekkich materiałów, idealnie zastępujących klasyczne, plastikowe butelki. Co oferuje szwajcarska marka?

Butelki na wodę Sigg

Sigg – wytrzymałe butelki na wodę dla każdego

Myślą przewodnią dla całej kolekcji produktów Sigg było stworzenie solidnej, wytrzymałej alternatywy dla tradycyjnych butelek szklanych i plastikowych zdolnej przetrwać użytkowanie w najbardziej ekstremalnych, survivalowych warunkach. Szwajcarski producent już od ponad stu lat specjalizuje się w produkcji butelek na wodę, bidonów i wysokiej jakości akcesoriów turystycznych, z którymi każda podróż stanie się nieco łatwiejsza. Wykorzystanie solidnych materiałów i unikalnych projektów pozwoliło marce na wypracowanie sobie wyjątkowej pozycji na rynku produktów turystycznych – użytkownicy ufają jakości Sigg, stawiając na wysoką wytrzymałość i doskonałe wykończenie produktu w atrakcyjnej cenie.

Do produkcji praktycznych butelek na wodę oraz bidonów, Sigg wykorzystuje przede wszystkim aluminium, stal nierdzewną oraz twardy, wytrzymały plastik. Wszystkie produkty i akcesoria są w pełni funkcjonalne, projektowane z myślą o wygodnym transportowaniu wody i napojów w trakcie podróży oraz komforcie użytkowania niezależnie od warunków pogodowych i otoczenia. Po wygodną butelkę wody możesz sięgnąć w górach, na rowerze, podczas biwaku, górskiej wspinaczki, pod namiotem, na festiwalu i na spacerze w mieście. Z butelkami Sigg łatwo jest przestawić się z jednorazowych butelek plastikowych na ekologiczne i wygodniejsze butelki wielokrotnego użytku.

Produkty Sigg – ergonomia i wytrzymałość górą

Szwajcarski producent skupił się podczas tworzenia kolejnych projektów butelek na wodę na przygotowaniu akcesoriów, które pozostaną w pełni wygodne dla użytkownika niezależnie od warunków, w jakich będą wykorzystywane. Praktyczne butelki i bidony Sigg wykonane ze stali nierdzewnej lub funkcjonalnego plastiku są łatwe do utrzymania w czystości, lekkie, wytrzymałe i wykończone z myślą o ergonomii użytkowania. Żaden element nie jest tutaj wykorzystany i zaprojektowany przypadkowo. Nawet zakrętka, pełniąca funkcję zabezpieczenia płynów przed rozlaniem się ma swoje dodatkowe zadanie – praktyczne okrągłe wykończenie jest uchwytem, za który z pomocą karabińczyka zaczepisz butelkę do plecaka turystycznego w trakcie wielogodzinnej podróży.

Dlaczego warto wybrać Sigg? Pomimo wieloletniej obecności na rynku i prostocie wykonania, jaką charakteryzują się wypuszczane przez markę produkty, bidony i butelki na wodę Sigg w dalszym ciągu przewidują miejsce dla innowacyjnych rozwiązań i nowinek technicznych. Producent doskonali znane już sobie projekty i produkty tak, by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Butelki Sigg dla dzieci i dorosłych w ofercie Addnature.pl

Marka Sigg wypuszcza na rynek wiele różnorodnych, funkcjonalnych butelek i bidonów w atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Akcesoria sygnowane logo marki są idealnym dodatkiem do podróży outdoorowych, rodzinnych pikników za miastem, długich wypadów rowerowych, ale i użytku codziennego. Stylowe i eleganckie, funkcjonalne i wygodne – z butelkami Sigg nie masz powodów, by sięgać po jednorazowe butelki plastikowe. W Addnature.pl znajdziesz szeroki wybór kształtów, wzorów i kolorów butelek i bidonów w różnych pojemnościach, w tym butelek dla dzieci i dorosłych idealnych do szkoły, pracy i na dwór. W naszej ofercie pojawiają się także akcesoria i elementy wymienne do butelek Sigg oraz praktyczne pojemniki na żywność niezawodne podczas przygotowywania posiłków w podróży.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.