Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

SIGMA SPORT

SIGMA SPORT STS Czujnik kadencji z Magnesem (2020)

ID: 536625
104,99 zł
Zawiera podatek VAT, bez kosztów wysyłki
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa wysyłka od 399 zł,-6
  • 50.000 Produktów 500 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Dzięki bezprzewodowemu nadajnikowi kadencyjnemu rozszerzają Państwo swoje możliwości analizy danych. Nadajnik niezawodnie transmituje prąd i średnią kadencję. Nadajnik kadencji STS jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami SIGMA STS. Zestaw jest dostarczany z magnesem kadencyjnym.

Nadajnik kadencji STS
Przetworniki kadencyjne STS są montowane obrotowo i dlatego mogą być jeszcze lepiej ustawione równolegle do magnesu. Komora baterii nadajnika kadencji STS znajduje się na zewnątrz. Oznacza to, że baterię można łatwo wymienić nawet po jej zamontowaniu.

Magnes kadencyjny
Magnes kadencyjny może być przymocowany bezpośrednio do wnętrza pedału bez konieczności stosowania dodatkowych środków pomocniczych. Ponieważ jest on bardzo cienki, unika się niebezpieczeństwa tarcia z przetwornikiem nawet przy małych odległościach. W celu umożliwienia działania w jeszcze większej odległości od czujnika lub z niemagnetycznymi osiami pedału, w zakresie dostawy znajdują się dwa dodatkowe plastikowe uchwyty na magnes.

Kodowana cyfrowo 3-kanałowa transmisja radiowa
Sprawdzony i niezawodny SIGMA TRANSMISSION SYSTEM (STS) jest cyfrowo kodowanym systemem transmisji wszystkich danych z nadajnika prędkości, nadajnika kadencji, a także nadajnika impulsów dla wysokiej jakości jednostek bazowych i modeli najwyższej klasy. Nadajniki zbierają dane z czujników i wysyłają je w postaci cyfrowego pakietu danych do odbiornika zintegrowanego z komputerem. Ponadto nadajnik regularnie wysyła przechowywane informacje testowe dla porównania danych.

Cyfrowe kodowanie SIGMA TRANSMISSION SYSTEM wyklucza możliwość fałszowania danych z nadajnika przez zakłócenia zewnętrzne, takie jak źródła zasilania lub inne nadajniki. Interferencje z produktami SIGMA, np. z oświetleniem LED można więc wykluczyć.

Zestaw do modeli BC 14,16 STS / BC 14,16 STS CAD / BC 16,16 STS / BC 16,16 STS CAD / BC 23,16 STS (również kompatybilny z TOPLINE 2009 / 2012)

Wyposażenie
Dodatkowe informacje
dla BC 14,16 STS / BC 14,16 STS CAD / BC 16,16 STS / BC 16,16 STS CAD / BC 23,16 STS (również kompatybilne z TOPLINE 2009 / 2012)
Rodzaj akcesoriów
Nadajnik kadencyjny i magnes  
Przeznaczenie
do uniwersalnego zastosowania  
Zakres dostawy
nadajnik kadencji i magnes  
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2020
Numer produktu
536625
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.