Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

SILCA

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Marka Silca

Kolarstwo to jedna z wielu dyscyplin bardzo chętnie uprawianych w dzisiejszych czasach nie tylko przez zawodowców, ale i pasjonatów rekreacyjnej jazdy na rowerze. Niezależnie od celu jazdy każdy posiadacz roweru wie, że aby sprawował się on dobrze przez wiele lat, należy o niego systematycznie dbać.

Dlatego też Addnature wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kolarzy, współpracuje z marką Silca, która oferuje szereg akcesoriów i przyrządów niezbędnych do jazdy na rowerze.

Zestaw Silca

Silca narzędzia rowerowe

Każdy z ponad 20 artykułów dostępnych na naszej stronie to wysokie jakościowo i wielofunkcyjne narzędzia do pielęgnacji i naprawy rowerów. Wśród nich znajdują się wielofunkcyjne zestawy, bardzo rozbudowane sprawdzające się zwłaszcza podczas wyścigów czy triathlonów, czy też tzw. zestawy mininarzędzi, które zmieszczą się w plecaku i które można wziąć ze sobą na każdą wycieczkę rowerową.

Narzędzia te w pełni kute, tworzone z aluminium oraz nierdzewnej stali gwarantują wieloletnią żywotność. Materiały te są poddawane obróbce cieplnej, a w niektórych przypadkach są dodatkowo pokrywane powłoką polimerową i chromem satynowym. Ich kształt i wykonanie są idealnie wyprofilowane, by mieściły się one w futerałach i torbach w taki sposób, aby nie zapanował w nich chaos, jaki zwykle panuje w skrzynkach z narzędziami.

Wszystkie zestawy narzędzi Silca posiadają bardzo kompaktowy uchwyt, dzięki któremu żadne z narzędzi czy to tych przeznaczonych do odsuwania tłoków hamulcowych, czy np. klucz dynamometryczny i wiele innych nie wyślizgnie się z rąk podczas użytkowania.

Jeśli zaś chodzi o skrzynki i torby transportowe, to wykonane są one z wysokiej jakości materiałów z dodatkiem szczelnych i precyzyjnie wykonanych magnetycznych zamknięć chroniących przed otwarciem się torby podczas jazdy lub w podróży.

Narzędzia rowerowe Silca to nie tylko przedmioty naprawcze. W naszej ofercie znajduje się też dużo produktów do pielęgnacji i czyszczenia rowerów takich jak smary, specyfiki usuwające rdzę, czy też wysokiej jakości środki czyszczące i polerujące ramy rowerów. Wszystko po to, by były one zadbane czyste i świetnie działające oraz by mogły służyć kolarzom w płynnej jeździe przez wiele lat.