Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Zestawy slackline
Do uprawiania slackliningu potrzebne są dwa stabilne punkty, pomiędzy którymi można rozpiąć linę. Mogą to być drzewa w parku, słupy w mieście lub głazy w górach. Slackline - taśmę o szerokości 25-50 mm - o różnej elastyczności dostępne są dla różnych stylów slackliningu. Grzechotki mocują linę do stałych obiektów. W większości zestawów, zwykle znajdziesz slackline z grzechotką i ochroną drzewa. Wysokiej jakości zestawy zawierają również okrągłe zawiesia i szekle. Zestawy do rozwieszenia liny w ogrodzie zawierają również ramę, gwoździe i płyty mocujące.

Slackline - zestawy

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Zestawy do slackline

Slackline to zyskujący sobie coraz większą popularność sport, w którym zręczność i szybki refleks to podstawa – przy czym jest to jednocześnie forma aktywności fizycznej, na jaką może pozwolić sobie praktycznie każdy. Atrakcyjne zestawy do slackline, dostępne w naszym sklepie pozwolą nie tylko zaawansowanym podkręcić jakość swoich tricków i dodatkowo zwiększyć swoje bezpieczeństwo, lecz umożliwią również rozpoczęcie przygody z tym sportem.

Czym się kierować, wybierając zestawy do slackline?

Jednym z kluczowych elementów jest waga. Jeśli lubisz trenować w różnych miejscach na świeżym powietrzu, będzie ona wręcz jednym z kluczowych kryteriów wyboru odpowiedniego zestawu. Kolejny aspekt obejmuje rodzaj komponentów, jakich potrzebujesz do wykonywania trików. W przykładowym zestawie do slackline znajdują się:

  • Zapięcia zapadkowe,
  • lina z przyszytą pętlą,
  • deski, dzięki którym możesz podnieść swoje treningi na znacznie wyższy poziom.

Liny do slackline są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu, gdy już osiągniesz odpowiednią wprawę, możesz z powodzeniem trenować na nich nawet na wysokości kilku metrów, bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

Slackline w każdym miejscu? To możliwe!

Ćwiczenia na linie do klasycznego slackline wymagają przypięcia jej z obu stron do drzew, czasem jednak zdarza się, że upatrzysz sobie idealne wprost miejsce do treningu, w którym jednak nie ma o co zamocować liny. Na szczęście jednak dostępne są również wolnostojące zestawy, dzięki którym już praktycznie nic nie ogranicza Ci wyboru miejsca! Ponadto, elementy takiego zestawu są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu możesz spokojnie zostawić rozłożony zestaw w ogrodzie, bez obaw o jego zniszczenie.

Slackline to niezwykle fascynująca, aczkolwiek jeszcze stosunkowo nowa dziedzina sportu, w której masz szansę wykazać się niebywałym talentem. Lub też po prostu miło spędzić czas z rodziną i znajomymi. Zapewnij sobie atrakcyjne popołudnia i lepszą kondycję z zestawem do slackline!