Addnature sklep internetowy - addnature
Prosty sposób na nowy look - poznaj nasze propozycje
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Zestawy slackline
Do uprawiania slackliningu potrzebne są dwa stabilne punkty, pomiędzy którymi można rozpiąć linę. Mogą to być drzewa w parku, słupy w mieście lub głazy w górach. Slackline - taśmę o szerokości 25-50 mm - o różnej elastyczności dostępne są dla różnych stylów slackliningu. Grzechotki mocują linę do stałych obiektów. W większości zestawów, zwykle znajdziesz slackline z grzechotką i ochroną drzewa. Wysokiej jakości zestawy zawierają również okrągłe zawiesia i szekle. Zestawy do rozwieszenia liny w ogrodzie zawierają również ramę, gwoździe i płyty mocujące.

Slackline - zestawy

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • niebieski
  • biały

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
GIBBON Fitness Taśma
GIBBON Fitness Taśma
GIBBON
Fitness Taśma
140,99 zł

Zestawy do slackline

Slackline to zyskujący sobie coraz większą popularność sport, w którym zręczność i szybki refleks to podstawa – przy czym jest to jednocześnie forma aktywności fizycznej, na jaką może pozwolić sobie praktycznie każdy. Atrakcyjne zestawy do slackline, dostępne w naszym sklepie pozwolą nie tylko zaawansowanym podkręcić jakość swoich tricków i dodatkowo zwiększyć swoje bezpieczeństwo, lecz umożliwią również rozpoczęcie przygody z tym sportem.

Czym się kierować, wybierając zestawy do slackline?

Jednym z kluczowych elementów jest waga. Jeśli lubisz trenować w różnych miejscach na świeżym powietrzu, będzie ona wręcz jednym z kluczowych kryteriów wyboru odpowiedniego zestawu. Kolejny aspekt obejmuje rodzaj komponentów, jakich potrzebujesz do wykonywania trików. W przykładowym zestawie do slackline znajdują się:

  • Zapięcia zapadkowe,
  • lina z przyszytą pętlą,
  • deski, dzięki którym możesz podnieść swoje treningi na znacznie wyższy poziom.

Liny do slackline są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu, gdy już osiągniesz odpowiednią wprawę, możesz z powodzeniem trenować na nich nawet na wysokości kilku metrów, bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

Slackline w każdym miejscu? To możliwe!

Ćwiczenia na linie do klasycznego slackline wymagają przypięcia jej z obu stron do drzew, czasem jednak zdarza się, że upatrzysz sobie idealne wprost miejsce do treningu, w którym jednak nie ma o co zamocować liny. Na szczęście jednak dostępne są również wolnostojące zestawy, dzięki którym już praktycznie nic nie ogranicza Ci wyboru miejsca! Ponadto, elementy takiego zestawu są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu możesz spokojnie zostawić rozłożony zestaw w ogrodzie, bez obaw o jego zniszczenie.

Slackline to niezwykle fascynująca, aczkolwiek jeszcze stosunkowo nowa dziedzina sportu, w której masz szansę wykazać się niebywałym talentem. Lub też po prostu miło spędzić czas z rodziną i znajomymi. Zapewnij sobie atrakcyjne popołudnia i lepszą kondycję z zestawem do slackline!