Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
SmellWellWell - Nigdy więcej nieprzyjemnych zapachów
Nikt nie lubi zapachu przepoconych butów, torby na siłownię ani sprzętu. SmellWell opracował worki, które pochłaniają wilgoć i regulują nieprzyjemny zapach. Formuła składa się z ekologicznego aktywnego węgla drzewnego aktywowanego z bambusa moso oraz naturalnych minerałów i soli o przyjemnym zapachu. Mały woreczek z olbrzymią skutecznością.

SmellWell

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Saszetki odświeżające marki SmellWell – dlaczego warto?

SmellWell to szwedzka marka, która we współpracy ze sportowcami i naukowcami opracowała serię produktów mających na celu promowanie aktywnego stylu życia. Saszetki odświeżające SmellWell zastosowanie znajdują zawsze wtedy, kiedy chcemy pozbyć się wilgoci i nieprzyjemnego zapachu z obuwia i sprzętu sportowego, plecaka, rękawiczek lub torby. W przeciwieństwie do większości podobnych produktów dostępnych na rynku, to innowacyjne rozwiązanie nie tylko maskuje problemy, ale skutecznie dociera do ich źródła. Niekwestionowaną zaletą wkładek odświeżających SmellWell jest zapobieganie rozwojowi bakterii poprzez ekspresowe wchłanianie wilgoci. Eliminują one brzydkie zapachy i pozostawiają uczucie długotrwałej świeżości przez cały sezon. Saszetki są wyjątkowo proste w użyciu i działają nawet przez pół roku.

Wkładki odświeżające do butów i sprzętu sportowego SmellWell

Regularne treningi, wycieczki rowerowe, górskie wyprawy lub męczące, długie spacery wymagają szczególnej troski o buty i sprzęt. Niestety podobne akcesoria bardzo często mają mocne, sztuczne zapachy, które tylko pogarszają problem. Wkładki odświeżające SmellWell wykorzystane mogą być zawsze wtedy, kiedy chcemy wyeliminować środowisko, które sprzyja rozwojowi bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Wystarczy wrzucić je do sprzętu outdoorowego lub zostawić w butach po powrocie do domu. Saszetki są małe, praktyczne i pasują wszędzie, zapewniając nieograniczone obszary zastosowania.

Sklep internetowy Addnature.pl posiada szeroki wybór produktów marki SmellWell. W katalogu znajdują się modele standardowe oraz takie, które zostały zaprojektowane z myślą o najtrudniejszych wyzwaniach. Jeszcze szybsze działanie gwarantują przede wszystkim wkładki odświeżające SmellWell Active XL, które przeznaczone są do większych toreb treningowych, łyżew lub rękawic hokejowych. Posiadamy również ich naturalną, bezzapachową wersję, czyli SmellWell Sensitive.

Oferta marki SmellWell – w trosce o ekologię

Marka koncentruje się na tworzeniu akcesoriów, które zachęcają do zdrowego stylu życia i sprawiają, że odbiorcy będą czuć się pewnie i świeżo w każdej sytuacji. SmellWell ułatwia pielęgnację ulubionych butów i sprzętów outdoorowych, dzięki czemu działają jeszcze lepiej i dłużej. Wszystkie produkty są przyjazne dla środowiska i mają na celu wydłużenie żywotności ulubionego stroju. Jak są zbudowane?

Wkładki odświeżające SmellWell zawierają opatentowaną mieszankę węgla bambusowego i naturalnych minerałów. Nie zawierają one żadnych substancji chemicznych, są nietoksyczne, a ich bezpieczeństwo oraz pozytywny wpływ na środowisko potwierdza specjalny certyfikat REACH. Wszystkie materiały pozyskiwane są w zrównoważony sposób. Zewnętrzną warstwę ochronną stanowi w tym przypadku specjalny pokrowiec z mikrofibry pochodzącej z recyklingu, która barwiona jest tuszem przyjaznym dla środowiska. W środku znajduje się natomiast oddychająca torba z włókniny, która wchłania wilgoć z otoczenia.