Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Timbuk2

92 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 48
 • 2
 • 4
 • 18
 • 1
 • 10
 • 1
 • 3
 • 3
 • 13
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
Sortuj
 
Strona 1 z
2

Plecaki & torby Timbuk2

Marka Timbuk2 została założona w 1989 roku, wtedy też powstała pierwsza torba rowerowa firmy. Od tamtej pory producent dba o to, aby dostarczać klientom wysokiej jakości towary, które z powodzeniem będą służyć przez wiele lat. Założycielem marki był goniec rowerowy Rob Honeycutt z San Francisco Do dzisiaj w tym mieście znajduje się duża część produkcji marki. Timbuk2 jest drugą co do wielkości firmą w San Francisco.

W czasie projektowania i tworzenia swoich produktów Timbuk2 dba o to, by zapewniać produkty stworzone z myślą o trzech podstawowych zasadach: lepszych produktach, lepszej komunikacji i lepszym mieście. Dzięki korzystaniu z produktów Timbuk2 klienci mają możliwość wygodnego i bezpiecznego podróżowania z odpornymi i dobrze wykonanymi torbami i plecakami. Zgodnie z zasadą „rób to dobrze albo nie rób wcale” produkuje akcesoria z wysokiej jakości materiałów – Timbuk2 jest tak pewien swojej jakości, że zapewnia dożywotnią gwarancję niektórym produktów. Korzystanie z tego prawa przysługuje osobom, które podczas prawidłowego użytkowania zauważą braki w jakości toreb i plecaków – warto przed zakupem sprawdzić czy dany produkt jest nią objęty.

Timbuk2 dba również o korzystanie z bezpiecznych sposobów produkcji – dzięki wyborowi ekologicznych rozwiązań produkty są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Te cechy potwierdzają liczne certyfikaty, m.in.:

Plecak Timbuk2
 • Global Recycle Standard – przyznawane firmom, które dbają o cały łańcuch dostaw, od sposobu dostarczania produktu przez jego etykietowanie, aż po zasady panujące w firmie.
 • Bluedesign – przyznawane materiałom, które użytkowane są w sposób bezpieczny dla środowiska i nie mają na niego negatywnego wpływu. Większość materiałów użytkowanych przez Timbuk2 posiada ten certyfikat.
 • Made from Recycled Materials – materiały i podszewki wykonane są z tworzywa PET, czyli wykonane w 100% z plastikowych butelek. Dzięki recyclingowy poszczególnych komponentów produkty marki są bezpieczne dla środowiska.

Plecaki Timbuk2

Produkty marki wyróżniają się kształtem. Większość plecaków Timbuk2 ma prostokątny przekrój – stosunkowo ostre krawędzie plecaka przypominają w wyglądzie papierową torbę zamkniętą na górze poprzez jej złożenie. Taki rodzaj zamknięcia, mimo że bardzo prosty, to dobrze się sprawdza, chroni zawartość plecaka przed przemoczeniem i innymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto łatwo wykorzystać pełną pakowność plecaka.

Plecaki Timbuk w dużej części tworzone są ze sztywnego materiału, dzięki czemu nawet puste zachowują swój kształt – pozwala to na wygodne pakowanie i zmniejsza ryzyko przetarć i dziur w materiale, zapewniając mu wieloletnią odporność. Dla osób, które chcą korzystać z plecaków w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych polecane są modele wyposażone w dodatkową osłonę przeciwdeszczową – wykonany z wodoodpornego materiału pokrowiec osłania plecak i jego zawartość przed przemoczeniem.

Dzięki dużej ilości kieszonek i przegródek plecaki pozwalają na wygodne umieszczenie w nich małych przedmiotów, energetycznych żeli czy napojów. Taki rodzaj plecaków doskonale nadaje się do codziennego użytku w różnych warunkach.

W ofercie Timbuk2 znajdują się także plecaki z serii Uptown lub Parker Pack, czyli bardziej „szkolne” modele. Takie plecaki mają mniejszą pojemność i różnią się systemem zamykania. Wiele z nich posiada siatkową kieszonkę, która umożliwia przechowywanie butli z napojem na zewnątrz plecaka.

Wszystkie plecaki Timbuk2 powstały z myślą o rowerzystach – dzięki zróżnicowanym pojemnościom plecaki mogą być użytkowane tak na co dzień, jak i podczas wycieczek czy podczas dłuższych rowerowych wyjazdów.

Torby rowerowe Timbuk2

Modele toreb rowerowych Timbuk2 wyróżniają się prostokątnym kształtem – torba jest wyraźnie podłużna, modele nawiązują do klasycznych toreb dla kurierów. W ofercie Timbuk2 dostępnych jest kilka modeli, np. Classic Massenger, Stark Messenger czy Commute. Zależnie od modelu torby mają pojemność 14-26 litrów – pozwalają na wygodne przewiezienie laptopa, tabletu, dokumentów lub innych rzeczy potrzebnych na co dzień w czasie jazdy po mieście. Zależnie od pojemności torby i jej wielkości można dopasować model produktu do indywidualnych potrzeb.

Modele toreb Timbuk2 są zwykle zapisane na klamerki, które są bardzo tradycyjnym, ale wciąż funkcjonalnym rozwiązaniem. Dzięki zapięciu klapa torby nie porusza się na wietrze, zabezpieczając skutecznie wnętrze torby i przewożone w niej przedmioty.

Większość modeli Timbuk2 to produkty o stonowanych kolorach: szarości, czerni, brązie. Nowsze modele dostępne są w bardziej intensywnych barwach – klienci mogą kupić modele kobaltowe, kanarkowożółte lub czerwone. Do sprzedaży włączono również modele w dwu kolorach oraz modele z wzorami. Warto zwrócić uwagę na fakt, że produkty Timbuk2 to produkty uniseks – mogą być noszone zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, stąd też taki wybór kolorów, by były one odpowiednie dla obu płci. Także klasyczny wygląd toreb sprzyja możliwości ich noszenia przez panie i panów.

Torba Timbuk2

Małe torby rowerowe Timbuk2

W ofercie sklepu Addnature dostępne są również niewielkich rozmiarów torby służące do przewozu dokumentów i innych niezbędnych przedmiotów. Dla osób, które lubią podróżować bez zbędnych obciążeń torby tego rodzaju stanowią wygodną alternatywę dla niewygodnego podróżowania z dokumentami w kieszeniach odzieży.

Dla tych, którzy potrzebują przewozić ze sobą większą ilość rzeczy, ale wciąż na tyle niewielką, że torba nie jest niezbędna, powstały torby na siodło Timbuk2. Pojemność 5 litrów pozwala na przewiezienie dodatkowych przedmiotów, a łatwy sposób mocowania na rzepy jest wbrew pozorom bardzo mocny i trwały.

Produkty Timbuk2 w sklepie internetowym Addnature.pl

Dzięki stałej współpracy sklepu Addnature.pl ze znanymi firmami w jego ofercie mogą pojawiać się produkty znanych i cenionych marek. Wybierając Timbuk2 każdy ma możliwość dopasowania produktów do swoich potrzeb – powstałe z myślą o rowerzystach miejskich sprawdzają się nie tylko w użytku tego typu, ale również doskonałe są w użytku codziennym czy w czasie krótszych lub dłuższych wycieczek.

Produkty Timbuk2 są chętnie wybierane przez osoby, które cenią sobie ekologiczne wartości i chcą wspierać firmy, które dbają o dobro planety. Liczne wyróżnienia gwarantują, że wartości te są w odpowiedni sposób przestrzegane i mają realny wpływ na funkcjonowanie firmy i tworzone przez nią produkty.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą toreb i plecaków a także innych produktów marki Timbuk2. Wysoka jakość produktów oraz ponadczasowy design gwarantują, że z nabywcy będą mogli przez bardzo długi czas z satysfakcją z nich korzystać. W sklepie Addnature dostępne są oryginalne torby i plecaki Timbuk2, które podnoszą komfort i wygodę jazdy na rowerze w mieście. Zapraszamy do sprawdzenia oferty produktów marki.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.