Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Kanistry na wodę

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Outwell Water Carrier 20l, przezroczysty
Outwell Water Carrier 20l, przezroczysty przezroczysty
Outwell
Water Carrier 20l, przezroczysty
MSRP 80,99 zł 59,00 zł
- 27 %
SALE

Kanistry na wodę – kiedy się przydają?

Kanistry na wodę to produkty doceniane przez wszystkie osoby, które kiedykolwiek udały się na wycieczkę kempingową z małą, nieporęczną butelką tylko po to, aby dowiedzieć się, że źródło wody pitnej znajduje się niespodziewanie daleko od miejsca noclegu. Oczywiście im więcej czasu zamierzamy spędzić na łonie natury, tym większe prawdopodobieństwo, że będziemy potrzebować dedykowanych rozwiązań do jej przenoszenia i przechowywania. W sklepie internetowym Addnature.pl posiadamy szeroki wybór kanistrów na wodę o różnych pojemnościach i przeznaczeniu, które pozwalają cieszyć się każdą przygodą na świeżym powietrzu.

Jakie jeszcze mają zastosowanie? Kanistry na wodę pomogą utrzymać czystość i porządek w najbliższym otoczeniu – niezależnie od tego, czy nocujemy pod gołym niebem, czy zabieramy się za generalne porządki w swoim domu. Posiadamy nie tylko funkcjonalne i ergonomiczne produkty, które opracowane zostały specjalnie z myślą o wygodnym nawadnianiu, przyrządzaniu posiłków lub myciu niezależnie od naszej lokalizacji i dostępnych udogodnień. Szczególną popularnością w trasie cieszy się również przenośna toaleta, która dostępna jest w trzech różnych rozmiarach. Praktyczne, łatwe użytkowanie podczas spontanicznego wypadu pod namiot i każdej dłuższej wycieczki gwarantuje jej kompaktowa konstrukcja, a także zintegrowany uchwyt do przenoszenia i wyjmowany zbiornik.

Kanistry na wodę w sklepie internetowym Addnature.pl

Wszystkie produkty w naszym katalogu zostały stworzone przez firmy, które zyskały uznanie na rynku za sprawą funkcjonalnych, praktycznych projektów, nowoczesnych technologii i wysokiej jakości wykonania. W tym przypadku gwarancją długotrwałego, wygodnego użytkowania są innowacyjne metody produkcji, jakim hołduje marka Outwell. Różnego rodzaju kanistry na wodę to praktyczny wybór dla wszystkich fanów biwakowania i kempingu. Dostępne w sklepie internetowym Addnature.pl modele mają naprawdę duże pojemności, a także niezwykle lekkie, małe opakowania, które po opróżnieniu wystarczy złożyć, by zmieściły się w podręcznym bagażu. Przemyślana budowa ułatwia napełnianie, czyszczenie i transport do miejsca noclegu. Czym jeszcze się charakteryzują?

Kanistry na wodę stworzone zostały z wytrzymałego, odpornego na pękanie i łatwego do utrzymania w czystości tworzywa sztucznego. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników wycieczki gwarantują przy tym starannie wyselekcjonowane surowce, które nie tłuką się i są wolne od potencjalnie szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych, takich jak BPA.