Addnature sklep internetowy - addnature
Nie pozwól, aby zimno zatrzymało Cię tej zimy
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Worki na wodę

7 Artykuł
Filtr
Resetuj

Seria

  • Sea to Summit Ultra-Sil 1

Kolor

  • beżowy
  • szary
  • pomarańczowy
  • czerwony
  • czarny

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
  • 2
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Sea to Summit Pack Tap zbiornik na wodę 10l
Sea to Summit Pack Tap zbiornik na wodę 10l
Sea to Summit
Pack Tap zbiornik na wodę 10l
164,99 zł
Hydrapak Seeker Water Storage 3l, beżowy/szary
Hydrapak Seeker Water Storage 3l, beżowy/szary beżowy/szary
Hydrapak
Seeker Water Storage 3l, beżowy/szary
134,99 zł
Sea to Summit Ultra-Sil Wiaderko składane 10l
Sea to Summit Ultra-Sil Wiaderko składane 10l
Sea to Summit
Ultra-Sil Wiaderko składane 10l
140,99 zł
Sea to Summit Folding Czapka 10l
Sea to Summit Folding Czapka 10l
Sea to Summit
Folding Czapka 10l
126,99 zł
Sea to Summit Watercell ST 10l, szary
Sea to Summit Watercell ST 10l, szary szary
Sea to Summit
Watercell ST 10l, szary
164,99 zł
Sea to Summit Folding Bucket 20l
Sea to Summit Folding Bucket 20l
Sea to Summit
Folding Bucket 20l
178,99 zł
Hydrapak Seeker Water Storage 4l, szary
Hydrapak Seeker Water Storage 4l, szary szary
Hydrapak
Seeker Water Storage 4l, szary
143,99 zł

Worki na wodę w ofercie Addnature.pl

Niektóre z nich można bezpiecznie przymocować do plecaka, ilekroć wybieramy się na wymagające, długodystansowe wyprawy. Inne pozwolą w bardziej komfortowych warunkach umyć naczynia turystyczne, przygotować posiłek, uzupełnić butelkę lub wykonywać codzienne czynności porządkowe. Wszelkiego rodzaju worki na wodę, składane wiadra i czerpaki przeznaczone są do użytku przez wszystkich miłośników aktywności na świeżym powietrzu, którzy nie potrafią wyobrazić sobie udanego wyjazdu bez inteligentnego systemu nawadniania.

W sklepie internetowym Addnature.pl dostarczamy funkcjonalne, wytrzymałe i poręczne rozwiązania, które nadają się do najtrudniejszych zastosowań w plenerze. Opracowane zostały przez najbardziej popularnych przedstawicieli branży, których misją jest dbanie o wygodę i bezpieczeństwo wszystkich miłośników outdooru. Należą do nich przede wszystkim Sea to Summit i Hydrapak, czyli marki, które umiejętnie łączą wytrzymałe materiały i nowoczesne metody produkcji z ergonomicznymi, przyjaznymi dla użytkowników projektami. Na co warto się zdecydować, kiedy planujemy dłuższy pobyt poza domem? Czym kierować się przy wyborze worków na wodę?

Worki na wodę – łatwiejszy transport i przechowywanie

Wszechstronna oferta sklepu internetowego Addnature.pl pozwala optymalnie dopasować produkty do miejsca, czasu trwania i warunków każdej podróży. O czym jeszcze trzeba pamiętać? Przed zakupem worków na wodę warto rozważyć sposób, w jaki zamierzamy z nich korzystać, a także indywidualne potrzeby wszystkich uczestników wyprawy. Indywidualne do użytku indywidualnego lub grupowego są szczelne i odporne na ścieranie modele, które zostały wyposażone w specjalne akcesoria umożliwiające zawieszenie ich na terenie obozu. Wykorzystywane podczas produkcji materiały są bezpieczne w kontakcie z żywnością i nie zmieniają smaku lub zapachu napojów.

Kiedy mamy ograniczoną ilość wolnego miejsca w bagażu, ale nie chcemy rezygnować z wygodnych systemów do transportu lub przechowywania wody, możemy też postawić na poręczne, składane modele. Posiadamy szeroki wybór worków na wodę, które mają wzmocnioną, wodoszczelną konstrukcję i praktyczne uchwyty do łatwego nalewania. Idealne na długie podróże będą natomiast rozwiązania Hydrapak, które nie tylko da się zawiesić na terenie kempingu, ale też przytwierdzić do plecaka. Systemy te są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie przeciekają, a do tego mogą być wykorzystywane na kilka różnych sposobów. W zależności od potrzeb da się je zamrozić lub napełnić gorącą wodą.