Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Chłodziarki i minildówki

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Dometic Cool-Ice CI 70 Lodówka turystyczna 71l, szary
Dometic Cool-Ice CI 70 Lodówka turystyczna 71l, szary szary
Dometic
Cool-Ice CI 70 Lodówka turystyczna 71l, szary
1.819,00 zł
darmowa wysyłka
SALE

Chłodziarki i minilodówki

Coraz więcej osób decyduje się na jednodniowe, krótkie wypady za miasto, aby spędzić czas w otoczeniu przyrody i z daleka od cywilizacji. Niekiedy takie podróże zmieniają się w kilkudniowe biwakowanie, gdzie niezbędny jest dostęp do takich urządzeń jak lodówka. Niestety, nie zawsze posiadamy dostęp do prądu, aby móc zabrać ze sobą lodówkę turystyczną elektryczną. Świetnie w tym przypadku sprawdzą się nasze lodówki turystyczne na wkłady, to także doskonałe rozwiązanie na plażę, aby utrzymać świeżość jedzenia nawet przez cały dzień.

Lodówka turystyczna na wkłady w ofercie Addnature

Lodówki turystyczne, które chłodzą jedynie za pomocą wymiennych wkładów to doskonałe rozwiązanie na krótsze wyprawy kempingowe bądź wypady, gdzie potrzebujemy funkcjonalnego urządzenia chłodzącego. W tym przypadku nie potrzebujemy stałego dostępu do prądu oraz nie musimy specjalnie przerabiać wtyczki samochodowej, aby móc podłączyć lodówkę 12V do zasilania.

Wkłady do lodówek turystycznych można swobodnie mrozić w domu, a przed samym wyjazdem – włożyć do lodówki turystycznej, aby utrzymać niską temperaturę jej wyposażenia. Wkłady mrożące dostępne w komplecie z lodówkami turystycznymi na wkłady, długo utrzymują stałą temperaturę – niektóre nawet do 21 godzin. Tego typu wkłady są także łatwe w utrzymaniu w czystości, gdyż istnieje możliwość mycia ich w zmywarce.

Jaką lodówkę turystyczną na wkłady wybrać?

Wybór lodówki turystycznej na wkłady jest bardzo prosty. W naszej ofercie sklepu Addnature znajdą Państwo kilka modeli lodówek bez zasilania, o różnej pojemności i wielkości. Możliwe jest zatem dopasowanie lodówki do własnych potrzeb – niezależnie od tego jak dużym samochodem zamierzamy podróżować. Posiadamy również małe lodówki turystyczne na wkłady, które można swobodnie zamontować na jednośladzie.

Nasze lodówki turystyczne są lekkie i odporne na odkształcenia. Dzięki odpinanemu uchwytowi można je przenosić z miejsca na miejsce bez ryzyka, że zawartość znajdzie się na ziemi. Dodatkowo pojemność lodówek turystycznych pozwala na ich maksymalne wypełnienie wszystkimi niezbędnymi artykułami spożywczymi oraz wodą mineralną.