Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Grille turystyczne

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Primus Spodnie w. Adapter zaworu POL dla Kuchoma
Primus Spodnie w. Adapter zaworu POL dla Kuchoma
Primus
Spodnie w. Adapter zaworu POL dla Kuchoma
MSRP 206,99 zł 159,00 zł
- 23 %
SALE

Grille turystyczne

Jeśli jesteś miłośnikiem biwaków i spędzania czasu na świeżym powietrzu i lubisz gotować „pod chmurką”, to koniecznie wybierz wysokiej jakości grill, który umożliwi Ci przygotowanie pysznych potraw na ruszcie. Sprawdź naszą ofertę i znajdź model, który spełni Twoje oczekiwania.

Gazowe grille turystyczne

Grille gazowe dostępne w naszym asortymencie to modele przenośne, które bez problemu zabierzesz ze sobą na wyjazd. Wystarczy, że podłączysz do nich gaz, a będziesz mógł przygotować na nich pyszne potrawy. Zaletą tego rodzaju urządzeń jest to, że szybko się je rozpala, a dodatkowo temperatura na ruszcie jest rozprowadzana w sposób równomierny. Grill gazowy nie dymi, dlatego można z niego korzystać nawet w miejscach mocno zatłoczonych.

Niezawodne grille węglowe

Jeśli lubisz tradycyjne grillowanie na ogniu i cenisz sobie charakterystyczny zapach, jaki mają przygotowywane na ogniu potrawy, to postaw na niezawodne grille węglowe. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne modele z rusztami, jak i grille w formie palenisk. Wszystkie te produkty cechują się niezawodnością oraz najwyższą jakością.

Nowoczesne grille elektryczne

Możesz wybrać również dostępne w naszym asortymencie modele elektryczne. Do tego, aby można było na nich przyrządzić potrawy niezbędne, jest to, aby były one podłączone do prądu. Są one praktyczne w użyciu, a dodatkowo możesz z nich korzystać również w pomieszczeniach.

Wybierz niezbędne akcesoria do swojego grilla

Oprócz wyboru odpowiedniego grilla, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb, istotne jest także to, abyś dobrał do niego niezbędne akcesoria. W naszej ofercie znajdziesz zarówno narzędzia, które przydadzą Ci się do przyrządzania potraw, jak i przechowywania sprzętu. Możesz również dobrać akcesoria, które zwiększą funkcjonalność Twojego grilla i umożliwią przygotowanie na ogniu różnorodnych potraw.

Zadbaj o właściwe wyposażenie podczas wycieczki lub kempingu i zaopatrz się w wysokiej jakości grill turystyczny. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najlepsze modele od sprawdzonych i cenionych producentów, które wyróżniają się trwałością oraz niezawodnością.