Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Zapalniczki

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Zapalniczki turystyczne

Rozpalanie ognia przez tysiące lat było dla wielu sztuką trudną do opanowania… Na szczęście jednak istnieją obecnie gadżety, dzięki którym sztuka ta stała się nieco łatwiejsza. Dostępne w naszym sklepie zapalniczki turystyczne pomogą Ci szybko i skutecznie rozpalić ogień na biwaku nawet w trudnych sytuacjach. Jakie rodzaje zapalniczek czekają na Ciebie w naszym sklepie?

Gadżety ułatwiające rozpalanie ogniska w podroży

Krzesiwa turystyczne

Klasyczne krzesiwo wspomaga rozpalanie ognia wśród kolejnych pokoleń. Idealnie sprawdza się praktycznie w sposób niezależny od pogody, będąc w stanie wykrzesać z siebie iskry o temperaturze dochodzącej nawet do 3000oC, wystarczając nawet na kilka tysięcy użyć. Wysokiej jakości stal zapłonowa, stosowana w krzesiwach z naszego sklepu gwarantuje pełną skuteczność, a do tego jest ona w pełni zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi przez szczelną, plastikową osłonę.

Krzesiwa ekologiczne

Rosnącą popularnością cieszą się przedmioty, których produkcja i zużywanie nie pogarsza i tak już złej kondycji Błękitnej Planety. Jednym z takich przedmiotów jest ekologiczne krzesiwo, składające się m.in. z podpałki wykonanej z sosny karibbasowej, składającej się aż w 80% z żywicy, dzięki czemu do łatwego wykrzesania z niej iskier nie jest konieczne zastosowanie dodatkowych substancji chemicznych. Dodatkową zaletą może być dołączenie do modelu specjalnego uchwytu, dzięki któremu bez problemu przytrzymasz nad ogniem np. piankę lub hot doga.

Palniki gazowe

Rozpalanie ognia z wykorzystaniem palników gazowych odbywa się niezwykle szybko i skutecznie, co jest szczególnie ważne, gdy zależy Ci na czasie. Wysoka energia cieplna nie wymaga stosowania dodatkowych, nasączonych chemią podpałek, co czyni palniki gazowe metodą dużo bardziej przyjazną dla naturalnego środowiska. Wbudowany zapłon piezoelektryczny pozwala na łatwe rozpalenie ognia nawet w ekstremalnie trudnych warunkach.

Nowoczesne zapalniki turystyczne umożliwiają komfortowe biwakowanie tylko prawdziwym zapaleńcom tej formy podróżowania – ułatwiają jej rozpoczęcie również nowicjuszom. Jeśli szukasz zatem wygodnych w użytkowaniu, lekkich i niezajmujących zbyt wiele miejsca w plecaku gadżetów, koniecznie zapoznaj się bliżej z ofertą sklepu internetowego Addnature.