Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Miski

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Miski turystyczne

Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla naszego zdrowia fizycznego, jak i psychicznego, a jednym z najlepszych sposób na to jest np. biwakowanie. Decydując się na taką formę aktywności, warto pamiętać, że daleko od cywilizacji lub tam, gdzie decydujemy się rozbić namiot, nie będziemy mieli dostępu do kuchni czy też potrzebnych naczyń. Z tego względu trzeba o tę kwestię zadbać we własnym zakresie. Miski turystyczne to niezbędny element ekwipunku każdego miłośnika spania pod namiotem czy też innych form spędzania czasu na łonie natury. Dzięki temu naczyniu możliwe będzie spożywanie różnego rodzaju posiłków, jakie przygotujemy sobie podczas wędrówki czy biwakowania.

Jaką miskę turystyczną wybrać?

Decydując się na zakup miski turystycznej, w pierwszej kolejności należy określić, kiedy będzie ona nam potrzebna i do czego ma nam ona służyć. Jeśli miska turystyczna ma być naczyniem, z którego będziemy jedli obiady i inne dania np. podczas spania w namiocie na polu namiotowym, do którego możemy dojechać samochodem lub droga piesza nie będzie zbyt długa, to nie musimy zwracać większej uwagi na wymiary czy też wagę miski. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej, jeśli ma nam ona służyć jako naczynie, które weźmiemy do plecaka, idąc na dłuższą wyprawę np. w góry. W takiej sytuacji waga i rozmiary mają już spore znaczenie, dlatego warto wybrać miskę turystyczną wykonaną z lekkich materiałów takich jak różnego rodzaju tworzywa sztuczne. Tego typu materiały dodatkowo umożliwiają stworzenie składanej miski turystycznej, która zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu.

Miski turystyczne w sklepie Addnature

W ofercie naszego sklepu Addnature znajdą Państwo szeroki wybór misek turystycznych, które pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów. Produkty dostępne w naszym sklepie wykonane są ze stali nierdzewnej, emalii, czy też różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Ponadto posiadamy także silikonowe miski składane, które są bardzo elastyczne i wytrzymałe, a po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, co świetnie sprawdzi się np. podczas długich wypraw z plecakiem, kiedy to liczy się niska waga i małe gabaryty bagażu.