Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Markizy biwakowe
W tej kategorii znajdziesz szereg markiz namiotowych pasujących do przyczep kempingowych, campervanów i minibusów. Markizy są idealne na dłuższe wyjazdy, ponieważ dają więcej miejsca, a także pozwalają postawić meble w środki i wybirć się na jednodniową wycieczkę bez konieczności pakowania wszystkiego. Markizy są również idealne na letnie wyjazdy, ponieważ posiadają duże okna, które można otworzyć, aby umożliwić cyrkulację powietrza.

Markizy do przyczep i kamperów

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Przeznaczenie

  • Camper 2
  • SAMOCHÓD 1

Kolor

  • szary
  • czarny

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
High Peak Riva 2.0 Markiza, szary
High Peak Riva 2.0 Markiza, szary szary
High Peak
Riva 2.0 Markiza, szary
3.029,00 zł
darmowa wysyłka
SALE
High Peak Trentino 2.0 Markiza, szary
High Peak Trentino 2.0 Markiza, szary szary
High Peak
Trentino 2.0 Markiza, szary
2.259,00 zł
darmowa wysyłka
Dometic HUB 1.0
Dometic HUB 1.0
Dometic
HUB 1.0
3.600,00 zł
darmowa wysyłka
SALE

Markizy do przyczep i kamperów

Biwakowanie to aktywność, która pozwala spędzić sporo czasu na świeżym powietrzu, złapać kontakt z naturą, wyciszyć się i wypocząć. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się obecnie w taki właśnie sposób spędzać wolny czas. Jednak, aby biwakowanie mogło być bezpieczne i przynajmniej w najmniejszym stopniu komfortowe, to warto wyposażyć się w płachtę biwakową, która ochroni nas przed deszczem lub innymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Czym są płachty biwakowe i kiedy się je wykorzystuje?

Płachty biwakowe stworzone są ze specjalnego materiału, który posiada właściwości wodoodporne i wiatroszczelne, dzięki czemu jest znakomitą ochroną przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Tego typu płachta to niezbędne wyposażenie każdej osoby, która lubi spędzać sporo czasu na świeżym powietrzu i biwakować w różnych miejscach. Sprawdzi się ona zarówno na kempingu, polu namiotowym, jak i podczas biwakowania nad jeziorem, rzeką czy też w lesie. Jest to więc bardzo uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, o sporych możliwościach.

Jaką płachtę biwakową wybrać?

Decydując się na zakup płachty biwakowej, warto zwrócić szczególną uwagę na jej jakość wykonania i rodzaj materiału, z jakiego została stworzona. Płachta biwakowa na skutecznie chronić przed niekorzystnymi warunki pogodowymi, dlatego musi być wykonana w prawidłowy i dokładny sposób i przy użyciu odpowiednich materiałów, aby mogła spełniać swoje zadanie. Ponadto ważne są także wymiary płachty, system rozkładania i wszelkiego rodzaju dodatkowe udogodnienia, jakie oferuje dany model.

Płachty biwakowe w Addnature

W naszym sklepie internetowym Addnature posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju płacht biwakowych, które sprawdzą się w każdych warunkach i będą skuteczną ochroną przed różnego rodzaju niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak wiatr, czy odpady. Szukając wysokiej jakości płachty biwakowej, warto zapoznać się z naszą ofertą produktów z tej kategorii. Wszystkie dostępne w asortymencie naszego sklepu Addnature płachty biwakowe to wysokiej jakości produkty, które zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, dzięki czemu spisują się znakomicie w każdych warunkach.