Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Pozostań w formie - Postaw się żywiołom

Wild Country

131 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 12
 • 1
 • 2
 • 20
 • 2
 • 27
 • 9
 • 1
 • 19
 • 2
 • 15
 • 7
 • 20
 • 1
 • 10
 • 1
 • 15
 • 9
 • 0
Sortuj
 
Strona 1 z
3

Sprzęt wspinaczkowy Wild Country

Nierozerwalna więź, jaka łączy markę Wild Country ze światem wspinaczki powstała ponad 40 lat temu od wprowadzenia na rynek rewolucyjnego rozwiązania wspinaczkowego – tzw. friendów. Ten nietypowy rodzaj kości wspinaczkowych służących do zakładania punktów asekuracyjnych w szczelinach szybko zyskał uznanie wśród użytkowników, przyczyniając się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa wspinaczki. Dziś w ofercie marki dostępnych jest znacznie więcej innowacyjnych, kultowych elementów wyposażenia wspinaczkowego, a także woreczki na magnezję, uprzęże, torby na sprzęt i odzież wspinaczkowa dopasowane do potrzeb fanów wspinaczki na całym świecie.

Wild Country friendy

100% jakości i bezpieczeństwa – wyposażenie wspinaczkowe Wild Country

W sercu każdego projektu akcesoriów do wspinaczki Wild Country leży zamiłowanie do dyscypliny oraz użytkownicy, doświadczeni i początkujący, dla których solidny i bezpieczny sprzęt to podstawa dobrego samopoczucia podczas wspinaczki. Uwzględniając potrzeby osób z różnych zakątków świata, korzystających ze zróżnicowanego terenu wspinaczkowego, marka od początku postanowiła nie ograniczać się w kwestii czerpania inspiracji i nieustannie stara się dopasować swój asortyment do różnorodnych warunków napotykanych podczas wspinaczki amatorskiej i profesjonalnej.

Wild Country zyskała w środowisku status marki kultowej, zdobywając uznanie przede wszystkim za sprawą solidności wykonania, wysokiej jakości i różnorodności oferowanych przez siebie akcesoriów. Jej produkty, zarówno w kategorii profesjonalnego sprzętu wspinaczkowego, jak i akcesoriów podróżnych czy odzieży wspinaczkowej zbierają pozytywne recenzje przede wszystkim za sposób, w jaki marka podchodzi do ich designu – prostota połączona z jakością i wytrzymałością oraz niezwykłe przywiązanie do detali sprawiły, że charakterystyczne logo marki jest rozpoznawalne przez wszystkich pasjonatów sportów wspinaczkowych.

Wild Country: solidne ekspresy wspinaczkowe i przyrządy asekuracyjne

Ekspresy wspinaczkowe, kości, friendy – budując zestaw wspinaczkowy należy zadbać, by każdy z elementów składowych oferował odpowiedni poziom asekuracji i bezpieczeństwa. Wild Country oferuje więc szeroki wybór najlepszych akcesoriów, zapewniając użytkownikom możliwość dopasowania ekspresów czy kości do swoich potrzeb na trasie, ale też dopasowania się do wspinaczki samej trasy.

Niezawodna asekuracja i solidne wykonanie

Ekspresy wspinaczkowe Wild Country oraz unikalne w sporcie friendy stworzone przez markę zostały wykonane z wysokiej klasy aluminium oraz ruchomej taśmy Dyneema, co przystosowuje je do najwyższych standardów wśród sprzętu wspinaczkowego. Taśma dostępna jest także samodzielnie, dając możliwość wymiany rozwiązań zainstalowanych fabrycznie w ekspresach. Niezależnie od warunków, w jakich się poruszasz, akcesoria wytrzymają stawiane przed nimi obciążenia i ułatwią samodzielną wspinaczkę z asekuracją. W Addnature.pl znajdziesz także praktyczne zestawy ekspresów wspinaczkowych, karabińczyków, kości (w różnych rozmiarach) oraz friendów.

Addnature.pl przedstawia Wild Country – woreczki na magnezję, wyposażenie i odzież wspinaczkowa najwyższej klasy

Wspinaczka to oczywiście nie tylko sprzęt zabezpieczający, ale i odzież, dzięki której sport staje się znacznie przyjemniejszy. Odzież, która nie ogranicza swobody poruszania się i chroni ciało przed otarciami. Bluzy, kurtki, szorty, długie i krótkie spodenki, koszulki i t-shirty, a wszystko to w atrakcyjnym kolorystycznie wydaniu i materiałach chroniących przed czynnikami atmosferycznymi. Oferta odzieży wspinaczkowej Wild Country dopiero się rozwija, jednak już teraz producent cieszy się opinią twórcy jednej z lepszych kolekcji – praktyczne, funkcjonalne rozwiązania, oddychające materiały i pełna swoboda ruchów zapewniona przez odpowiednie szycie i właściwy krój zapewniają pełen komfort poruszania się po ściankach. W ofercie marki znajdziesz także praktyczne woreczki na magnezję, torby i plecaki na linę wspinaczkową, a także klucze do kości i zestawy naprawcze.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.