Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Pętle statyczne

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Pętle statyczne

Wybierając się na wspinaczkę skałkową, potrzebujesz solidnego przygotowania. Liczy się zadbanie o dobrą kondycję, wybór miejsca dopasowanego do Twoich możliwości fizycznych, a także do wytrzymałości sprzętu, jaki aktualnie posiadasz. Jednym z jego elementów powinny być pętle statyczne, dzięki którym nawet najtrudniejszy szlak stanie się dużo łatwiejszy. Jak dobrać najlepszą pętlę statyczną?

Na co zwracać uwagę, dobierając pętlę statyczną?

Bardzo ważny jest materiał, z jakiego jest ona wykonana. Jednym z materiałów wykorzystywanych w produkcji jest poliamid, ze względu na swoją wysoką odporność na rozciąganie i ścieranie, a także na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto poliamid może być z powodzeniem wykorzystywany nawet w wysokich temperaturach, ze względu na to, że nie traci pierwotnie nadanego kształtu.

Pętle statyczne tylko od sprawdzonych producentów!

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak szalenie ważna jest jakość sprzętu wspinaczkowego, dlatego też w naszym sklepie znajdziesz jedynie ekwipunek pochodzący od najlepszych producentów na rynku, do jakich zaliczyć można:

  • Black Diamond,
  • Edelrid,
  • Climbing Technology,
  • Petzl,
  • Mammut.

Ponadto do pętli statycznych polecamy dostępne u nas holdery, pomagające utrzymać pętle we właściwej pozycji, zapobiegając jej skręceniu i utrzymując karabinek we właściwym miejscu.

Jak ważne jest postawienie na sprzęt dobrej jakości?

Wspinaczka skałkowa to sport dający mnóstwo frajdy. Pozwala sprawdzić swoją siłę, wytrzymałość i charakter w trudnych warunkach. Odpowiednie przygotowanie pozwoli na zdobywanie kolejnych szczytów bez narażania się na niebezpieczeństwo. Na rynku nie brakuje ekwipunku niskiej jakości, pozbawionego certyfikatów, pochodzącego z niepewnego źródła. Niestety, w przypadku tego sportu może się to skończyć nawet śmiercią, dlatego też tak ważne jest postawienie na zakup z pewnego miejsca, jakim jest sklep Addnature. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, stawiając jedynie na sprawdzony asortyment.