Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 70%1
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Akcesoria do przyczepek

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Niezbędne akcesoria do przyczepek rowerowych

Już od najmłodszych lat można zaszczepić w dziecku miłość do jednośladów. Wystarczy zakupić specjalną przyczepkę rowerową, która doskonale sprawdzi się jako środek transportu dla każdego malucha. Dzięki temu czas wolny można spędzać wspólnie z całą rodziną na wycieczkach rowerowych.

Przyczepki rowerowe to lepsze rozwiązanie niż tradycyjny fotelik montowany do kierownicy lub bagażnika roweru. Funkcjonalność przyczepki wpływa przede wszystkim na komfort dziecka oraz jego bezpieczeństwo, a także na wygodę rodzica, u którego znajdzie się maluszek.

Warto jednak pamiętać, że przyczepka rowerowa jest najbardziej funkcjonalna z akcesoriami, które nie tylko wpływają na bezpieczeństwo jazdy, ale również zabezpieczają całą konstrukcję przed niepogodą. W ofercie sklepu Addnature znajdą Państwo niezbędne akcesoria do przyczepek rowerowych oraz dodatki, dzięki którym podróż rowerem będzie świetną przygodą dla dziecka.

Akcesoria do przyczepek

Dodatki dla dzieci do przyczepek rowerowych

Z racji tego, że coraz więcej rodziców decyduje się na zakup przyczepki rowerowej zamiast fotelika dziecięcego, warto pomyśleć o urozmaiceniu podróży dla dziecka. Dlatego tak istotne są wszystkiego rodzaju akcesoria, których podstawowym zadaniem jest zwiększenie komfortu jazdy.

Warto zadbać o to, aby zapewnić maluszkowi odpowiednie siedzenie. Ciekawym rozwiązaniem jest zainstalowanie w środku przyczepki specjalnego hamaka-leżaka – zwłaszcza w przypadku małych dzieci, które nie są w stanie jeszcze samodzielnie siedzieć. Dla starszych świetną alternatywą będą wszelkiego rodzaju kocyki bądź miłe w dotyku pokrowce na fotelik np. od Croozer. Zimową porą dobrze jest rozważyć specjalny zestaw obejmujący ciepły śpiworek.

Świetnym pomysłem na uzupełnienie podstawowych akcesoriów do przyczepki jest zakup osłonki przeciwsłonecznej oraz foli przeciwdeszczowej. Dzięki temu dziecko będzie w pełni chronione w każdych warunkach.

Funkcjonalne akcesoria do przyczepek rowerowych

Akcesoria do przyczepki rowerowej to także wszystkie techniczne elementy, które znajdziesz na Addnature. Dzięki temu każdy będzie mógł samodzielnie zamontować przyczepkę do osi siodełka lub zmienić ją w wózek do biegania lub przyczepkę narciarską. Oferujemy również akcesoria niezbędne do samodzielnej naprawy lub wymiany zużytych części.