Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Przyczepki Cargo

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Przyczepki transportowe do roweru typu cargo

Podróżowanie po mieście samochodem jest bardzo uciążliwe, dlatego coraz więcej osób z powodzeniem wybiera rower. Dzięki temu nie tylko są w stanie szybciej przemieścić się po ulicy, nie mają problemów z zaparkowaniem, a także dbają o swoją aktywność fizyczną. Co jednak w momencie, kiedy konieczne jest zrobienie zakupów bądź przetransportowanie większych przedmiotów? Świetnie do tego sprawdzą się przyczepki rowerowe cargo.

Przyczepki transportowe montowane do roweru to doskonała alternatywa dla osób uwielbiających podróżowanie rowerem. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko łatwość montażu przyczepki cargo, ale także jej ładowność i stosunkowo duży udźwig.

Przyczepka cargo

Przyczepki rowerowe typu cargo mogą, świetnie sprawdzą się do przewozu dzieci – wystarczy wybrać model, w którym istnieje możliwość umieszczenia w środku specjalnego fotelika z pasami bezpieczeństwa.

Przyczepki cargo na rower nie utrudniają prowadzenia jednośladu, a wręcz odwrotnie – pozwalają na zachowanie jeszcze większej równowagi, zwiększając tym samym bezpieczeństwo podróżującego. Przyczepki cargo są także proste w montażu, a ich uniwersalna konstrukcja sprawia, że łączniki są kompatybilne z niemal każdym rowerem. Przyczepki rowerowe dostępne w ofercie np. od Hamax, Croozer czy Thule Addnature są zgodne z wymogami normy DIN 15918.

Przyczepki cargo otwarte

Otwarte przyczepki transportowe cargo to świetny sposób do przewożenia rowerem o dużych rozmiarach, wymagających jedynie specjalnego zabezpieczenia ich pasami w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Otwarte przyczepki cargo dostępne w sklepie Addnature mogą być zarówno podłączone do roweru, jak i traktowane jako wózek ręczny. W zależności od przeznaczenia takie przyczepki będą miały inną ładowność.

Wytrzymałe oraz solidne przyczepki cargo posiadają także specjalną powierzchnię ładunkową, która jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie ulega korozji ani innego typu zniszczeniom.

Zamknięte przyczepki transportowe cargo

Praktyczne przyczepki transportowe cargo z zamykaną górną pokrywą to doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących rowerem w dłuższe trasy. Oprócz tego funkcjonalne przyczepki cargo sprawdzą się w przestrzeni miejskiej do przewożenia mniejszych gabarytów.

Tkanina, która pokrywa zamkniętą przyczepką cargo, jest wykonana z wodoodpornych materiałów, dzięki czemu zawartość jest chroniona przed wilgocią. Jednocześnie w łatwy sposób można zabezpieczyć przyczepkę przed kradzieżą jej zawartości.