Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Latarki czołowe
Zagorzali miłośnicy sportu będą musieli zmierzyć się z tym, że podczas aktywności zastanie ich zmrok. Zimą wędrówki często zaczynają się lub kończą po zmroku. Wiele osób wraca późno z pracy i może biegać tylko wieczorem. Ponieważ wiele dróg i ścieżek jest słabo oświetlonych. Latarki czołowe są więc niezbędne. Najnowsze latarki czołowe są wyposażone w energooszczędne diody LED i są zasilane bateriami jednorazowymi lub akumulatorkami. Lampki mocuje się na elastycznym i regulowanym pasku, który można optymalnie dopasować do głowy, aby się nie zsuwał. Często można również regulować intensywność i szerokość wiązki światła.

Czołówki

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Latarki czołowe | Czołówki

Uprawianie sportów terenowych to przyjemność dla bardzo wielu ludzi. Choć większość osób decyduje się na podjęcie takich aktywności, jak np. trekking, kolarstwo, jogging, kajakarstwo, czy wspinaczki latem, gdy dzień jest długi, a pogoda rzadko kiedy zeskakuje, to prawdziwi miłośnicy poświęcają się takim sportom również w innych porach roku.

Konsekwencją tego jest niewątpliwie szybko zapadający zmrok. Nieraz spacery po górach kończą się wieczorem, gdy widoczność jest bardzo słaba – zwłaszcza w listopadzie czy marcu. W takich wypadkach najlepiej jest wyposażyć się w odpowiednie latarki czołowe.

Na AddNature czołówki są jednym z głównych elementów wyposażenia nie tylko kempingowego, ale też zaliczają się do podstawowego oświetlenia służącego np. podczas późnych spacerów po mieście.

Latarki czołowe z mocnymi diodami LED

Ponad 120 artykułów dostępnych na stronie to wysokiej jakości latarki kierowane zarówno do mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. Większość z nich cechuje się energooszczędnością dzięki wbudowanym diodom typu LED zasilanym za pomocą baterii lub akumulatorków np. Ledlenser. Ponadto regulacja jasności jest bardzo intuicyjna i z łatwością można ją dopasować do warunków na trasie.

Blisko 10 różnych marek oferuje również wodoszczelne modele odporne na różnego rodzaju uszkodzenia i inne czynniki atmosferyczne. Tę odporność zapewnia bardzo ergonomiczny kształt obudowy, który przy odpowiednim dopasowaniu idealnie przylega do głowy i nie ma ryzyka, że przy dynamice ruchu cokolwiek się z nim stanie.

W jaki sposób latarki czołowe tak dobrze dopasowują się do głowy?

Właśnie za pomocą elastycznych i regulowanych pasków, których rozmiar można dobrać zarówno pod kątem wielkości głowy, jak i ze względu na preferencje noszenia. Ponadto materiał, z którego są wykonane paski, sprzyja cyrkulacji powietrza i przy tym zapewnia dużą wygodę.

Widać więc, że latarki czołowe to bardzo dobre rozwiązanie nie tylko dla pasjonatów sportów terenowych czy biwaków, ale także dla osób, które przykładowo kończą pracę po zmroku. Czołówki mają bardzo płaski korpus, więc nawet na mieście nie będą się zbytnio wyróżniać, a niewątpliwie posłużą jako dobre źródło światła.