Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Pozostań w formie - Postaw się żywiołom

Helly Hansen

Trusted By Professionals
Założona w Norwegii w 1877 roku, Helly Hansen wniosła wiele przełomowych innowacji na rynek odzieży outdoorowej. Należą do nich pierwsze miękkie, wodoodporne tkaniny już około 140 lat temu, tkaniny polarowe w latach 60-tych, funkcjonalne warstwy bazowe w latach 70-tych, a ostatnio nagradzany, opatentowany system regulacji temperatury H2Flow. Helly Hansen jest liderem rynku w zakresie technicznej, wysokowydajnej odzieży żeglarskiej i narciarskiej oraz odzieży roboczej klasy premium. Nie tylko zawodnicy olimpijscy i drużyny narodowe ufają tej firmie: ponad 55 000 profesjonalistów i 200 ośrodków narciarskich oraz stowarzyszeń przewodników górskich na całym świecie używa produktów tej marki, które sprzedawane są w ponad 40 krajach.

Najpopulatniejsze kategorie

Odkrywaj nowe produkty od Helly Hansen

Helly Hansen - Trusted by Professionals

LIFA INFINITY PRO: naprawdę trwale hydrofobowa.

Podczas gdy inne materiały wierzchnie muszą być regularnie odświeżane, LIFA INFINITY PRO jest z natury trwale wodoodporny, a do tego oddychający i lekki. Jest to korzystne dla środowiska, ponieważ nie ma potrzeby stosowania szkodliwych detergentów DWR lub innych dodatków. Możesz więc bez wyrzutów sumienia używać swojego produktu z powłoką hydrofobową, a on z pewnością Cię nie zawiedzie.

NA ZAUFANIE TRZEBA SOBIE ZASŁUŻYĆ

Profesjonalny norweski zespół poszukiwawczo-ratowniczy Norsk Folkehjelp's (Norweska Pomoc Ludziom) ma za zadanie ratować życie. Zaufanie odgrywa w tym zasadniczą rolę. Zespół, który jest w pogotowiu przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, musi być w stanie zaufać sobie, swoim członkom i swojemu wyposażeniu - z tego właśnie powodu zespół korzysta z usług Helly Hansen. Projektanci marki ciężko pracowali nad rozwojem sprzętu, mając na uwadze trudne warunki pogodowe i trudne wymagania topograficzne Norwegii.

Helly Hansen

496 Produkty
Sortuj