Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Akcesoria do gogli i okularów

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Flaxta Continuous Soczewki zapasowe, srebrny
Flaxta Continuous Soczewki zapasowe, srebrny srebrny
Flaxta
Continuous Soczewki zapasowe, srebrny
MSRP 270,00 zł 79,00 zł
- 70 %
SALE

Akcesoria do okularów i gogli

Dobrze dobrane gogle narciarskie lub snowboardowe potrafią doskonale poprawić bezpieczeństwo Twoich oczu podczas szaleństw na stokach. Jednak użytkowanie gogli to jedno. Pozostaje jeszcze kwestia wygodnego przechowywania, a także lepszego dostosowania do zmieniających się w górach warunków. Przedstawiamy zatem naszą ofertę wygodnych i estetycznych akcesoriów do okularów i gogli.

Dlaczego warto wybrać etui do okularów w naszym sklepie?

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wygodnych etui na okulary z pięknymi, przykuwającymi uwagę nadrukami. Do wyboru są m.in. motywy górskie, roślinne, czy też budzące skojarzenia z wodą. Mając przy sobie tego typu akcesorium, możesz wygodnie zabezpieczyć swoje okulary przeciwsłoneczne i ściereczkę do czyszczenia, dzięki czemu nie zgubisz jej już nigdy więcej. Dodatkowym zabezpieczeniem jest wygodne zapięcie, dzięki któremu okulary nie wysuną się więcej z etui i nie zaryzykujesz ich zagubieniem.

Soczewki zamienne do gogli narciarskich – co proponujemy?

W sklepie Addnature znajdziesz mnóstwo modeli stylowych gogli narciarskich i snowboardowych. Od koloru soczewki zależy to, jaki procent promieniowania słonecznego będą w stanie pochłonąć – przy czym im ciemniejsza soczewka, tym mniej światła przepuszcza. Warto jednak pamiętać o tym, że warunki na stokach potrafią ulegać szybkiej zmianie, dlatego też warto zaopatrzyć się w soczewki zamienne, jakie możesz szybko zaaplikować, by już po kilku sekundach móc cieszyć się jazdą na stoku, bez zbędnych długich przerw.

Wygodne akcesoria do gogli narciarskich i okularów pozwolą na bezpieczne przechowywanie ich w każdych warunkach. Dodatkowym plusem oferowanych przez nas etui jest możliwość wygodnego zamocowania ich przy pasku lub przy kurtce, tak, by mogły być pod ręką w dowolnym momencie.