Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Akcesoria szkoleniowe

2 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • czerwony
  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Ocun Crack Rękawiczki, czarny/czerwony
Ocun Crack Rękawiczki, czarny/czerwony czarny/czerwony
Ocun
Crack Rękawiczki, czarny/czerwony
MSRP 143,99 zł 129,00 zł
  • Warianty: XSL
- 10 %
SALE
Ocun Crack Rękawiczki Lite, czarny/czerwony
Ocun Crack Rękawiczki Lite, czarny/czerwony czarny/czerwony
Ocun
Crack Rękawiczki Lite, czarny/czerwony
MSRP 167,99 zł 139,00 zł
  • Warianty: XS
- 17 %
SALE

Treningowe akcesoria wspinaczkowe

Planując rozpoczęcie swojej przygody ze wspinaczką, nie możesz zapominać o odpowiednim treningu. Kluczem do sukcesów są tutaj sprawne mięśnie dłoni i ramion, dzięki którym pokonasz kolejne metry i zapewnisz sobie jak największe bezpieczeństwo. Zapoznaj się z poniższą ofertą akcesoriów do efektywnego treningu przed wspinaczką.

Jakie akcesoria treningowe możesz u nas kupić?

Dostępne są u nas m.in. elastyczne pierścienie treningowe, dzięki którym doskonale wytrenujesz mięśnie nadgarstka, czy też przedramion. Są one idealne nie tylko do regularnych treningów mięśni, lecz też do rozgrzewki tuż przed wspinaczką. Oferujemy również akcesoria do trenowania mięśni dłoni o zróżnicowanym stopniu twardości oznaczonym kolorami, dzięki czemu dużo łatwiej będzie Ci dopasować gadżet idealny dla Ciebie. Proponujemy także gadżety pomagające naśladować naturalne chwyty, wspomagając nie tylko rozbudowywanie i wzmacnianie mięśni, lecz też powrót do pełnej sprawności w ramach rehabilitacji.

Akcesoria treningowe z surowców naturalnych

Jeśli zamiast akcesoriów do trenowania z tworzyw sztucznych preferujesz wykorzystanie materiałów naturalnych, takich jak np. drewno, również znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy wygodne uchwyty do ćwiczeń, dzięki którym możesz ćwiczyć dowolne kombinacje chwytów, trenując mięśnie palców w sposób najlepszy dla Ciebie. Pochodzące z odzysku drewno pozwoliło na zmniejszenie negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że kupujesz gadżet nie tylko przydatny, lecz też niebędący kolejnym źródłem obciążenia dla planety.

Dlaczego warto kupić treningowe akcesoria wspinaczkowe w Addnature?

Przygotowując się do wspinaczki, ważne jest nie tylko skompletowanie sprzętu, który przyda Ci się bezpośrednio podczas pokonywania skałek. Ważny jest również ekwipunek, dzięki któremu przygotujesz do tego swoje dłonie. I taki sprzęt bez kłopotu znajdziesz właśnie u nas. Ponadto oferujemy również wygodne rękawice do wspinaczki, szczoteczki do boulderingu i wiele innych gadżetów, dzięki którym podniesiesz swoją sprawność na wyższy poziom.