Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Campingaz
Campingaz – na beztroski sezon grillowy
Campingaz słynie na całym świecie jako producent artykułów campingowych i outdoorowych. Oferując paletę produktów, sięgającą od mobilnych systemów gazowych po lodówki turystyczne, firma wychodzi naprzeciw potrzebom miłośników campingu. Sprytne akcesoria, takie jak pokrywy na grille, wkłady mrożące do puszek z napojami, zwiększają komfort użytkowania urządzeń. Wysokiej jakości produkty są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi systemami. Zarówno podczas wyprawy outdoorowej, jak i grillowania w ogrodzie – elementy wyposażenia marki Campingaz gwarantują radość z nieskomplikowanego grillowania.

Campingaz

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Akcesoria turystyczne & kempingowe Campingaz

Historia marki Campingaz rozpoczęła się jak wiele innych – z powodu braku wygodnych akcesoriów, osoba, która dany problem dostrzega, próbuje wyjść naprzeciw oczekiwaniom kolejnych osób, które mogą danego rozwiązania potrzebować. W przypadku firmy Campingaz inicjatorem był młody chłopak, który pojechał z rodziną na camping i doznał rozczarowania ze względu na słabą jakość sprzętów outdoorowych. To wydarzenie poskutkowało chęcią stworzenia takich produktów, których użycie będzie bardziej funkcjonalne i wygodne. Pierwsze produkty Campingaz pojawiły się w 1955 roku. Francuska marka zaczęła od stworzenia butli gazowej nadającej się do wielokrotnego napełniania – był to produkt, który wpłynął na wygodę kempingowania wielu osób i przyczynił się do wzrostu popularności firmy. Nowością na rynku były także nowoczesne kieszonkowe kuchenki bluecat wyposażone w kartusz gazowy. Takie akcesoria turystyczne pozwoliły marce zdobyć rozgłos i wpłynęły na wygodę wielu osób, które cenią sobie możliwość stworzenia dogodnego miejsca do kempingowania.

Campingaz

Szybki rozwój francuskiej marki i stałe dążenie do produkcji nowoczesnych akcesoriów, które spełnią wymagania osób zainteresowanych turystyką, umożliwiły firmie wejście na rynki zagraniczne. W 1970 roku powstała pierwsza lodówka turystyczna do użytku przez pieszych – spore udogodnienie dla pieszych turystów, którym zależy na bezpiecznym transportowaniu produktów spożywczych. Współcześnie produkty Campingaz używane są na całym świecie – wieloletnie doświadczenie producenta w ich tworzeniu oraz innowacyjne podejście od kwestii kempingu pozwoliło na wykreowanie takich akcesoriów, których posiadanie jest współcześnie niezbędne, aby miło spędzić czas na kempingu.

Obecnie wśród produktów marki znajduje się także bardzo duży wybór grilli, które umożliwiają bardzo wygodne przygotowywanie posiłków na świeżym powietrzu. Grille marki Campingaz to produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Wygodne sprzęty kempingowe

W ofercie Campingaz dostępny jest szereg produktów, które podnoszą komfort turystyki outdoorowej. Zabierając ze sobą pewne elementy wyposażenia kempingu można nawet w czasie wypoczynku na wolnym powietrzu stworzyć wygodne warunki, zbliżone do tych znanych z domu. Akcesoria niezbędne na kempingu i w czasie outdoorowej turystyki to m.in.:

  • Lodówki turystyczne – w ofercie dostępne są tradycyjne lodówki turystyczne, podłączane do prądu modele oraz lodówki przenośne - przypominające wyglądem sportowe lub turystyczne torby i plecaki. Te ostatnie cechują się dużą wygodą noszenia i możliwością wyboru spośród wielu pojemności, dzięki czemu każdy ma możliwość dopasowania produktu do swoich potrzeb. Wszystkie lodówki przygotowane zostały z wysokogatunkowych materiałów, które dobrze utrzymują temperaturę i są odporne na działanie wilgoci. W ofercie dostępne są także wkłady chłodzące do lodówki – wykonane z wysokiej jakości materiału, który dobrze utrzymuje temperaturę i pozwala na wychłodzenie produktów w lodówce. Wszystkie lodówki zostały wykonane z materiałów posiadających akredytację do kontaktu z żywnością.
  • Kuchenki turystyczne – Campingaz proponuje zarówno modele z nakładanym palnikiem, jak i te z palnikiem dokręcanym do butli. Oprócz tradycyjnie wyglądających kuchenek, w ofercie dostępne są także kuchenki o układzie poziomym, skonstruowane w taki sposób, by butla z gazem była ukryta – dobre dla osób, które cenią sobie estetyczne wykonanie produktów, nadające się do użytku domowego, np. na tarasach czy balkonach.
  • Grille turystyczne – alternatywa dla grilli tradycyjnych i kuchenek kempingowych. Butla gazowa podłączona do grilla umożliwia wygodne przygotowywanie posiłków, bez obaw o niezdrowe osmolenie produktów spożywczych. Większe modele grilli wygodnie mogą zastąpić tradycyjne grille, które zwykle używane są w plenerze, podczas rodzinnych spotkań i czasu spędzanego ze znajomymi.
  • Oświetlenie kempingowe – duży wybór lamp umożliwia dobranie modelu do swoich potrzeb. W ofercie znajdują się m.in. lampy gazowe zasilane butlą lub gazem płynnym. Wybierając konkretny model lampy warto zastanowić się jaki poziom oświetlenia chce się osiągnąć. Dla osób, które używają lampy zasilanej butlą gazową i potrzebują odnowienia ich wyglądu marka przygotowała wymienne klosze.
  • Materace i łóżka polowe – duży wybór wygodnych dmuchanych materacy pozwala na stworzenie na kempingu wygodnego miejsca do spania. Wśród produktów Campingaz dostępne są materace jednoosobowe oraz większe dwuosobowe. W celu zwiększenia wygody użytkowania materacy firma Campingaz proponuje również pompki, dzięki którym nadmuchanie materacy przebiega szybko i sprawnie.

Przechowywanie napojów

Dla osób, które lubią spędzać aktywnie czas na rozrywkach outdoorowych marka Campingaz przygotowała bogaty wybór akcesoriów turystycznych. W ofercie sklepu internetowego Addnature.pl dostępne są wygodne w użytku bidony turystyczne i termosy o różnych pojemnościach. Wykonane z wysokogatunkowego tworzywa pozwalają na wygodne przechowywanie napojów oraz pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury przechowywanego napoju lub jedzenia. W ofercie produktów marki znajdują się również bidony w specjalnych torbach termicznych - profilowany kształt pozwala na wygodne z nich korzystanie, bez konieczności każdorazowego zdejmowania ochronnego pokrowca. Jest to bardzo dobry wybór dla osób, które aktywnie wędrują w ciepłych miesiącach i potrzebują mieć stały dostęp do chłodnej wody, lub też zależy im na dostępie do gorącego napoju w zimnym sezonie.

Akcesoria turystyczne

Zapraszamy do zapoznana się z ofertą sklepu Addnature.pl. Dzięki współpracy z francuską marką Campingaz osoby zainteresowane wybraniem wysokiej jakości produktów mają dostęp do produktów wykonanych z dbałością o najmniejszye szczegóły i dzięki temu zapewniających długie i satysfakcjonujące użytkowanie.

W sklepie Addnature.pl oferowane są oryginalne produkty francuskiego producenta. Dzięki ich zakupowi, klient ma możliwość podniesienia komfortu podczas kempingu czy turystyki. Zapraszamy do sprawdzenia oferty produktów i do wybrania dla siebie najkorzystniejszych akcesoriów turystycznych.