Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Therm-a-Rest
Therm-a-Rest
W 1971 roku historia sukcesu marki Therm-a-Rest rozpoczęła się od pomysłu Johna Burrougha, że noc spędzona pod gołym niebem na macie powinna być wygodniejsza i zapewniać lepszy wypoczynek. Jako doświadczony wspinacz dobrze wiedział, o czym mówi. Zaprosił więc do współpracy kolegów, Jima Lea i Neila Andersona, z którymi stworzył przedsiębiorstwo Cascade Design. W 1972 roku zaprojektowali pierwszą matę izolacyjną, którą nazwali „Therm-a-Rest” i opatentowali. Potem nastąpiło jeszcze wiele innowacji i nagród. Dziś marka Therm-a-Rest należąca do firmy Cascade Design jest znana na całym świecie z wygodnych produktów outdoorowych, takich jak maty izolacyjne, łóżka polowe, hamaki i poduszki do siedzenia.

Therm-a-Rest

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • niebieski

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Therm-a-Rest Saros -18 Śpiwór Long, niebieski
Therm-a-Rest Saros -18 Śpiwór Long, niebieski niebieski
Therm-a-Rest
Saros -18 Śpiwór Long, niebieski
1.222,00 zł
darmowa wysyłka
SALE

Therm-a-rest

Czy outdoorowe noclegi muszą wiązać się z niewygodą i dyskomfortem? Firma Therm-a-rest, założona przez trzech wspinaczy udowadnia, że wcale nie. Marka powstała z potrzeby korzystania z wygodnych materacy podczas nocy spędzonych w górach. W końcu, z dobrą jakością snu bezpośrednio wiąże się lepsza aktywność w ciągu dnia. Aktualnie Therm-a-rest proponuje najwyższej jakości produkty dla fanów długich wędrówek – nawet tych najbardziej wymagających. Jeśli zależy Ci na niezastąpionym komforcie, zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na materace i śpiwory skonstruowane dzięki osobistemu, bogatemu doświadczeniu wspinaczy.

Therm-a-rest – wygodne materace turystyczne i maty popmujące

Czym charakteryzują się materace Therm-a-rest? Firma oferuje jedne z najlżejszych materacy na rynku. Waga to często podstawowy czynnik, który bierzesz pod uwagę, szukając odpowiedniej maty do spania na wysokogórskie wycieczki. Każdy gram jest wówczas na wagę złota. Modele wielosezonowe, takie jak Therm-a-rest neoair XLite ważą nie więcej niż 0,5 kg, przy czym idealnie sprawdzą się zarówno wiosną, jesienią, jak i zimą, zapewniającą doskonałą izolację i ciepło. Therm-a-rest proponuje osobne rozwiązania dla mężczyzn i dla kobiet, przystosowane do specyficznej termiki damskiego i męskiego ciała. Maty pompujące Therm-a-rest, oparte na nowoczesnych technologiach szybkiego nadmuchiwania i spuszczania powietrza Wing Lock oraz wyjątkowej konstrukcji Strata Core pozwalają na wygodny wypoczynek niezależnie od warunków zewnętrznych.

Therm-a-rest – ciepłe śpiwory

W naszym sklepie znajdziesz również śpiwory Therm-a-rest, idealne na noce spędzane na świeżym powietrzu. Dzięki specjalnym łącznikom możesz łatwo przymocować śpiwór do maty, by zapewnić sobie jak największe ciepło. Tak samo, jak materace Therm-a-rest, śpiwory są bardzo lekkie i skonstruowane tak, by zajmowały niewiele miejsca, aby ułatwić Ci górską podróż. Therm-a-rest udowadnia, że wygodne i ciepłe noce, nawet w bardzo niskich temperaturach, nie wymagają dźwigania wielkich i ciężkich kołder – wystarczy odpowiednia technologia, byś mógł się cieszyć dalekimi wędrówkami i noclegami pod namiotem.

Therm-a-rest – pozostałe produkty

Therm-a-rest wciąż rozszerza swoją ofertę o nowe akcesoria. Therm-a-rest compressive pillow, łóżka turystyczne, siedziska, a także koce, pozwolą Ci korzystać z podróży przy zachowaniu wyjątkowej wygody i komfortu. Co więcej, gdy niektóre z elementów produktów Therm-a-rest zużyją się lub ulegną zniszczeniu na szlaku, w naszym katalogu znajdziesz małe zestawy naprawcze, dzięki czemu nie tylko oszczędzisz na kupowaniu nowych akcesoriów, ale także zadbasz o środowisko.