Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 70%1
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Jazda na rowerze Wyprzedaż

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Wyprzedaż sprzętu do jazdy na rowerze

Kompletowanie wyprawki na dłuższe wyprawy rowerowe może być bardzo miłym zajęciem, aczkolwiek może wyjątkowo intensywnie wydrenować portfel. Na szczęście jednak istnieją atrakcyjne wyprzedaże, dzięki którym cały asortyment skompletujesz nawet o 50% taniej! Zapraszamy po akcesoria rowerowe do Addnature!

Akcesoria rowerowe – w co warto się zaopatrzyć?

Korzystając z atrakcyjnych wyprzedaży, nie sposób przejść obojętnie np. obok świetnie wyposażonego zestawu narzędzi od Red Cycling. Produkt zawiera aż 23 klucze, wygodną szczoteczkę czyszczącą, czy też klucz dynamometryczny i wiele innych przydatnych elementów.

Atrakcyjna oferta obejmuje również produkty dziecięce. Skorzystaj z okazji i zaopatrz swojego malucha w wygodny kask, łączący w sobie pełną ochronę delikatnej dziecięcej głowy i odjazdowy wygląd, dzięki któremu wzrośnie nie tylko jego bezpieczeństwo, lecz też i pewność siebie.

Szeroka oferta wyprzedażowa obejmuje również pojemne torby na bagażnik. Dzięki nim odciążysz swoje plecy i zyskasz szansę na spakowanie większej ilości bagażu w komfortowy sposób.

Wygodne zapięcia rowerowe i mininarzędzia od Addnature

W ramach obniżonych cen możesz skorzystać z zakupu, wygodnych w obsłudze i w pełni skutecznie zabezpieczających Twój rower zapięć dostępnych zarówno w systemie U-Lock, jak i blokowanych za pomocą indywidualnie ustawianych kodów, jakie możesz zmienić w każdej chwili.

Również atrakcyjne zestawy mininarzędzi mogą na liczne sposoby uratować Cię, gdy jesteś w trasie. Zestaw zawiera m.in. niewielkie, lekkie w przenoszeniu i przechowywaniu klucze imbusowe, wodoodporne łatki na opony, czy też dwie dźwignie do opon, wykonane z tworzywa sztucznego.

Wyprzedaż sezonowa to doskonały czas, aby za mniejszą kwotę zyskać atrakcyjne zaopatrzenie na nadchodzący sezon rowerowy. Lub, jeśli zimno na dworze Cię nie zniechęca do rowerowych podbojów, zakupiony sprzęt wcale nie będzie musiał czekać zbyt długo, aż pozwolisz mu wykazać się na szlaku. Skorzystaj z okazji!