Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Odzież bazowa i bielizna dla dzieci

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

płeć
Dzieci

  • Kobiety 16
  • Mężczyźni 10
  • Dzieci 1

Cechy szczególne

  • antybakteryjny 1
  • nie przenika nieprzyjemnymi zapachami 1

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
1 Wybrane filtry:
Wyczyść wszystkie filtry
1 Wybrane filtry:
płeć
Dzieci
Wyczyść wszystkie filtry
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Devold Breeze Long Johns Młodzież, niebieski
Devold Breeze Long Johns Młodzież, niebieski niebieski
Devold
Breeze Long Johns Młodzież, niebieski
MSRP 258,99 zł 239,00 zł
  • Warianty: 16 Y | 176
SALE

Odzież bazowa dziecięca- dlaczego jest tak bardzo ważna?

Podczas aktywności sportowych powinniśmy zadbać o to, aby nasze dzieci były ubrane adekwatnie do panujących warunków atmosferycznych, jak i do rodzaju oraz stopnia intensywności wysiłku fizycznego. Dotyczy to w szczególności osób, które, nawet gdy na dworze jest zimno, nie wyobrażają sobie rezygnacji z wszelakiego rodzaju aktywności sportowych, uprawianych wspólnie ze swoimi dziećmi, a nawet całą rodziną. Aby nasze dzieci czuły się komfortowo, a niskie temperatury nie zakłóciły ich radości czerpanej z aktywności outdoorowych, szczególną wagę powinniśmy przyłożyć do skompletowania odzieży sportowej, zaczynając od bielizny dziecięcej.

Bielizna dziecięca-jakie są jej zalety i właściwości?

Dla dzieci kochających sport oraz outdoorowe aktywności najbardziej polecana jest dziecięca bielizna termoaktywna. Jej zaletami są wygoda, komfort noszenia oraz właściwości termiczne, dzięki którym ciepło i wilgoć odprowadzane są na zewnątrz, sprawiając, że na skórze pozostaje przyjemne uczucie suchości.

Bielizna dziecięca z wełny Merino

Najbardziej polecanym materiałem, z jakiego wykonana jest warstwa bazowa dla dzieci, jest wełna Merino. Posiada ona bardzo dobre właściwości antybakteryjne, nie dopuszczając do powstawania nieprzyjemnych zapachów, oraz doskonałe właściwości termoregulacyjne, dlatego bieliznę z tego rodzaju wełny można nosić zarówno w zimnych, jak i w cieplejszych miesiącach. Dużą zaletą tej bielizny jest jej lekkość i miękkość, jednak w zetknięciu z wodą szybko nasiąka.

W naszym sklepie Addnature posiadamy bogatą kolekcję odzieży bazowej dziecięcej z wełny merynosów obejmującą koszulki, spodnie oraz komplety bielizny.

Bielizna dziecięca z syntetycznych materiałów

Najpopularniejszymi materiałami syntetycznymi do produkcji odzieży bazowej dla dzieci jest poliester i polipropylen. Są to materiały szybkoschnące, jednak, w odróżnieniu od wełny z merynosów, nie posiadają właściwości antybakteryjnych hamujących nieprzyjemne zapachy.

Decydując się na tego rodzaju bieliznę dla dzieci, warto wybrać odzież bazową wykonaną z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu. Dostępne są one w ofercie sklepu Addnature, co jest gwarancją ich wysokiej jakości oraz procesu produkcji w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Odzież bazowa dziecięca w sklepie Addnature

Zapraszamy do skorzystania z oferty bielizny dziecięcej w naszym sklepie, która obejmuje:

  • bieliznę z wełny merynosów;
  • koszulki bazowe i spodnie termiczne;
  • zestawy bielizny sportowej.

Odzież bazowa dziecięca pochodzi od znanych producentów słynących z trwałości i wysokiej jakości wykonania swoich produktów, np. Aclima, Icebreaker, Isbjörn of Sweden, Odlo, Regatta. Wybór bielizny dziecięcej powinien być starannie przemyślany i dostosowany do rodzaju aktywności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem rodzaju materiału oraz komfortu i wygody noszenia.