Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Tactical Foodpack

26 Produkty
Cena w zł
Kolor
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Tactical Foodpack

Tactical Foodpack - Prawdziwe jedzenie w podróży

Od zawartości po opakowanie, Tactical Foodpack oferuje pełnowartościową żywność i łatwe przygotowanie nawet w trudnych warunkach. Przygotowane z lokalnych składników, różnorodne posiłki smakują jak domowe, nawet w najbardziej odległym zakątku świata. Przyjazny dla użytkownika design zdobył "Brązowe Jajo" w kategorii opakowań w 2017 roku.

Sortuj
 
Strona 1 z
1

Żywność turystyczna, posiłki Tactical Foodpack

Racje żywnościowe i produkty liofilizowane przystosowane do łatwego przygotowania w podróży i w ekstremalnych warunkach od zawsze stanowią jedną z najważniejszych kategorii produktów outdoorowych. Nie każdy pobyt pod namiotem, w kamperze czy na dłuższej, jednodniowej wyprawie pieszej lub rowerowej ma szansę skończyć się postojem w schronisku lub miejscu serwującym ciepłe posiłki. Noszenie ze sobą ciężkich słoików i opakowań z jedzeniem również nie wchodzi w grę. Do wyboru pozostaje więc żywność kompaktowa, często niezbyt smaczna i traktowana raczej jako etap przejściowy przed właściwym postojem i pożywnym posiłkiem. Marka Tactical Foodpack zdołała połączyć funkcjonalność żywności liofilizowanej z wyjątkowym smakiem, dla którego chętnie sięgasz po obiad w trakcie podróży.

Posiłki Tactical Foodpack

Tactical Foodpack – wygodne posiłki w trudnych warunkach

Podczas kempingu, pieszej wędrówki, podróży rowerowej czy sytuacji surwiwalowych nie zawsze pojawia się czas, miejsce i możliwości na przygotowanie pełnowartościowego posiłku. Możliwość dostarczenia organizmowi niezbędnych składników odżywczych i energetycznych jest jednak kluczowa dla zachowania pełnej sprawności i energii na dalszą podróż i wysiłek. Estońska marka Tactical Foodpack od wielu lat pracuje nad rozwijaniem kolejnych przepisów, które zamknięte w postaci żywności liofilizowanej nie tracą swojego wyjątkowego smaku i aromatu, są lekkie i łatwe do zapakowania w plecak podróżny oraz nie wymagają rozbudowanego sprzętu i kuchni turystycznej do przygotowania ich w podróży. Koncepcja wygodnej żywności dla outdoorowców nie jest nowym pomysłem, ale Tactical Foodpack zdaje się realizować go na najwyższym poziomie.

Jedzenie do podróży Tactical Foodpack powstało podczas współpracy założyciela marki z medykiem Estońskich Sił Powietrznych, który wskazywał że podczas podróżowania najbardziej brakuje mu smacznych, domowych posiłków przygotowywanych i spożywanych na ciepło w gronie najbliższych. Żywność liofilizowana przeznaczona dla podróżników była wówczas dość bezsmakowa i mało wyrazista, czym zdecydowanie odbiegała od tradycyjnych posiłków domowych. Dzięki innowacyjności i niestrudzonym wysiłkom twórcy marki Tactical Foodpack, jedzenie do podróży zyskało zupełnie nowy wymiar smaku i łatwości przygotowania. Suszona poprzez mrożenie żywność zachowuje swoją świeżość i długą datę przydatności, jest pozbawiona sztucznych konserwantów i dodatków, a do jej przygotowania wystarczy jedynie mały garnek i ciepła woda.

Tactical Foodpack dowodzi – jedzenie do podróży może być smaczne!

Produkty Tactical Foodpack dostępne w Addnature.pl doskonale sprawdzają się we wszystkich sytuacjach, w których przygotowanie standardowego posiłku jest niemożliwie lub skrajnie wymagające. Z łatwości obsługi i wyjątkowego smaku zestawów dostępnych w ofercie marki korzysta na co dzień wojsko, jednostki specjalne, ale także podróżnicy ceniący sobie aktywny tryb życia, pełną swobodę wypoczynku na świeżym powietrzu i smaczne, pełnowartościowe jedzenie przygotowujące do dalszej pracy w terenie.

Podstawowym założeniem przyświecającym marce Tactical Foodpack od samego początku i kontynuowanym po dziś dzień jest zbliżenie się z posiłkami liofilizowanymi do najlepszych smaków, jakich możesz doświadczyć w tradycyjnych, domowych posiłkach. Jedzenie w podróży nie musi oznaczać odgrzewania prostych, gotowych dań ze słoika czy konieczności przewożenia ze sobą wielu elementów kuchni turystycznej. Ma być smacznie, zdrowo i bez przeszkód technicznych.

Produkty Tactical Foodpack są wysokokaloryczne, pozbawione sztucznych konserwantów, dostarczają niezbędnej energii i składników odżywczych, a swoją konsystencją i smakiem nie odróżniają się znacząco od posiłków, które możesz przygotować podczas pobytu w domu. Jedzenie w podróży nie musi być nudne, nawet jeśli do Twojej dyspozycji pozostaje jedynie butelka zimnej wody i prosty, stalowy kubek.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.