Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Funkita

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Przyjemne pływanie z Funkita

Jeśli ktoś zna się dobrze na pływaniu i sprzęcie pływackim, z pewnością są to Australijczycy. Ten otoczony wielkimi wodami i malowniczymi rafami kraj to mekka dla plażowiczów z całego świata. Stamtąd też wywodzi się firma Funkita – producent najbardziej kolorowych, stylowych, a zarazem praktycznych strojów i kostiumów kąpielowych.

Funkita stroje kąpielowe

Marka Funkita została stworzona przez sportowców dla sportowców. Rozpoczęta w 2004 roku działalność dedykowana była pływakom, których stroje muszą być wytrzymałe, odporne na chlor, przylegające we wszystkich właściwych miejscach, a jednocześnie tych, którzy marzą o kolorowych i radosnych strojach. Produkowane z wysokiej jakości włoskiego poliestru C-Infinity, do którego Funkita posiada wyłączne prawa, stroje kąpielowe australijskiej marki są odporne na szkodliwe działanie chloru i nie tracą koloru ani fasonu po kilku godzinach spędzonych w basenie lub w ostrych promieniach słońca. Filozofią marki jest dostarczanie sportowcom produktów, które przetrwają nawet najtrudniejsze sesje pływackie. Każdy projekt ma w zamyśle najwyższą możliwą wytrzymałość, przy utrzymaniu przystępnych cen. Funkita nie stawia na drogie zabiegi marketingowe. Jak twierdzą twórcy marki, wspaniała jakość i kolorowy design produktów mówią same za siebie.

Funkita - stroje kąpielowe jednoczęściowe

Wygodne i kolorowe stroje jednoczęściowe to podstawa swobodnego pływania, zarówno na poziomie sportowym, jak i rekreacyjnym. Wykonane z niezwykle wytrzymałego poliestru stroje kąpielowe są wygodne podczas dynamicznego kraula, eleganckiego stylu klasycznego oraz w trakcie wypoczynku w gorącym jacuzzi. Niezwykłe projekty opracowane w pracowniach Funkita przenoszą zwykły strój jednoczęściowy w krainę fantazji, oferując różnorodność kolorystyczną oraz ciekawe wzory i wiązania, których nie powstydzi się nawet najbardziej szykowna kobieta.

Funkita - kostiumy kąpielowe dwuczęściowe

Nic tak nie urozmaica pobytu na plaży jak wielokolorowe, przyciągające wzrok bikini. Warto jednak, by i skąpe kostiumy kąpielowe dwuczęściowe spełniały najwyższe standardy i wymogi jakościowe klientek. Takie cechy to właśnie dewiza marki Funkita. Wykonane z tego samego, wysoce zaawansowanego poliestru C-Infinity, kostiumy dwuczęściowe są niezwykle odporne na działanie chloru oraz promieni słonecznych. Dzięki zastosowanym materiałom oraz technologii szycia, kostiumy są wygodne zarówno podczas opalania się, jak i pływania – także tego bardziej intensywnego.

Najczęstszym problemem kobiet podczas wyboru bikini jest właśnie brak wygody podczas pływania. W Funkita sport jest podstawą, dlatego wszystkie kostiumy kąpielowe dwuczęściowe zostały stworzone tak, by ich właścicielki nie musiały obawiać się o zsuwającą się bieliznę. Majtki typu hipster to nie tylko modny, ale i wygodny element bikini. Z powodzeniem sprawdzą się podczas opalania, jak i intensywnego pływania czy uprawiania sportów wodnych. Większość staników to z kolei modele sportowe, które wyglądają zachwycająco, a jednocześnie pozwalają na aktywne spędzanie czasu. Zsuwające się ramiączka czy niedopasowany dół bikini to już przeszłość. Czas, by jedynym dylematem był wybór odpowiedniego wzoru i koloru.

Funkita w hołdzie pływającym

Kolekcja Funkita to nie tylko wielokolorowe stroje kąpielowe, ale i akcesoria niezbędne podczas pobytu na plaży czy basenie. Dewizą marki jest niezwykle wysoka jakość, a więc i akcesoria takie jak ręczniki czy plecaki muszą spełniać najwyższe standardy. W ofercie marki dostępnej w sklepie Addnature.pl można znaleźć wszystko, od strojów jednoczęściowych i kostiumów dwuczęściowych, przez czepki i deski, aż po plecaki i ręczniki. Pełen asortyment pływacki najwyższej, australijskiej jakości teraz w zasięgu ręki.