Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
GIBBON
Gibbon Slacklines – Your Slackline Family
W przypadku firmy Gibbon wszystko zaczęło się od małego kręgu przyjaciół zafascynowanych slackliningiem – jednak szybko powstała z tego działająca na całym świecie i wciąż rosnąca społeczność. Dziś firma Gibbon słynie z najwyższej jakości sprzętu do slackliningu oraz organizacji imprez związanych z tym sportem.

GIBBON

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Gibbon

Slackline to bardzo ciekawa i widowiskowa dyscyplina sportu, która wiąże się niestety z pewnym ryzykiem. Warto więc wyposażyć się w niezawodny i sprawdzony sprzęt, który z pewnością nie zawiedzie i zagwarantuje użytkownikowi maksimum bezpieczeństwa. Marka Gibbon to idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających sprzętu na początek, jak i dla zaawansowanych użytkowników.

Czym jest slackline?

Slackline to dość nowa dyscyplina, którą zliczyć można do sportów ekstremalnych. Polega ona na balansowaniu oraz wykonywaniu różnego rodzaju ewolucji na rozwieszonej między dwoma punktami mocującym specjalnej taśmie. Punkty te mogą znajdować się zaraz nad ziemią, jednak w najbardziej ekstremalnych odmianach tego sportu taśmę tą rozwiesza się nawet kilkanaście, kilkadziesiąt czy kilkaset metrów nad ziemią. Marka Gibbon Slackline była jedną z pierwszych firm, która zaczęła produkować sprzęt niezbędny do tej dyscypliny sportu i robi to do dziś, a bardzo dobrymi efektami.

Czym kierować się podczas wyboru sprzętu i akcesoriów do slackline?

Slackline to sport ekstremalny, co sprawia, że sprzęt odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Często to właśnie od doboru sprzętu i jego jakości będzie zależało bezpieczeństwo jego użytkownika, dlatego nie warto na tym oszczędzać. Decydując się na zakup sprzętu do takiej dyscypliny, jaką jest slackline, należy wybierać wyłącznie produkty od sprawdzonych i znanych marek, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Producentem, któremu warto w tej kwestii zaufać, jest z pewnością marka Gibbon. Podczas zakupu sprzętu należy dobierać go do poziomu zaawansowania danej osoby, miejsca, w jakim będzie on użytkowany, czy też indywidualnych preferencji, co ma spore znacznie raczej w przypadku zaawansowanych użytkowników, który wiedzą czego potrzebują.

Produkty marki Gibbon w Addnature

Szukasz niezawodnego sprzętu do slackline, który będzie charakteryzował się wysoką jakością wykonania i trwałością? Sprawdź naszą ofertę produktów marki Gibbon, które są najlepszym wyborem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Bogata oferta sprzętu tej marki dostępna w naszym sklepie sprawia, że z pewnością każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje, aby zacząć swoją przygodę z tym sportem, jak i wynosić swoje umiejętności na znacznie wyższy poziom.