Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 70%1
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Liczniki rowerowe i nawigacja

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Urządzenia nawigacyjne na rower

Wybierając się na wycieczkę rowerową, zadbaj o to, abyś nie zboczył z trasy. Pomóc w tym mogą nawigacje GPR, które możesz zamontować na swój jednoślad. Wyposaż się również w praktyczne liczniki oraz inne akcesoria, dzięki którym wyprawy rowerowe będą jeszcze przyjemniejsze oraz bezpieczniejsze.

Niezawodne urządzenia GPS

Urządzenia GPS, które znajdziesz w naszej ofercie to sprzęt, który przede wszystkim ułatwia poruszania się w terenie. Dzięki zamontowanym modułom bezprzewodowej łączności wskazują one aktualną pozycję oraz umożliwiają zaplanowanie trasy. Nowoczesne funkcje, w które są wyposażone, zapisują przejechane kilometry, dzięki czemu można kontrolować pokonany dystans.

W naszej ofercie znajdziesz niezawodne urządzenia GPS od najlepszych i sprawdzonych producentów, które cechują się trwałością oraz płynnym działaniem. Bez problemu wybierzesz takie, które w pełni będzie zgodne z Twoimi nawet najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami. Wybierając urządzenie GPS, sprawdź przede wszystkim to, jak wytrzymałą baterię posiada dany model oraz czy jest odporny na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że sprzęt ten będzie wytrzymały i niezawodny.

Funkcjonalne liczniki rowerowe

Możesz wybrać również liczniki, które będą śledziły ilość przejechanych kilometrów, a także informowały o aktualnej prędkości. Są to urządzenia szczególnie przydatne dla osób, które wyczynowo jeżdżą na rowerze lub chcą kontrolować swoje osiągnięcia. Zgromadzonymi danymi będziesz mógł także dzielić się z innymi użytkownikami. Z łatwością przymocujesz je do swojego roweru. Dzięki nim będziesz mógł kontrolować swoją prędkość oraz przejechany dystans, a jednocześnie cieszyć się przyjemną wycieczką.

Akcesoria do liczników i urządzeń GPS

Nasz asortyment obejmuje nie tylko komfortowe w użytkowaniu urządzenia GPS oraz liczniki rowerowe, ale także szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów. Dzięki nim jazda na rowerze może być jeszcze przyjemniejsza. W ofercie znajdziesz takie akcesoria, jak uchwyty, monitory pracy serca, adaptery, czujniki itd.

Wybierz niezawodne urządzenia oraz akcesoria, dzięki którym jazda na rowerze będzie jeszcze przyjemniejsza, bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, który dopiero rozpoczyna przygodę z jednośladami.