Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Jednodniowe wycieczki - Odzież i sprzęt na wędrówki

Lafuma Mobilier

104 Produkty
pls
Lafuma Mobilier

Lafuma Mobilier

Pochodząca z Anneyron (Drôme, Francja) firma Lafuma Mobilier od 1954 roku spe-cjalizuje się w produkcji mebli turystycznych, kempingowych, ogrodowych i rekre-acyjnych. Produkowane we Francji wysokiej klasy meble niezmiennie cechują się innowacyjnym wzornictwem, wysoką funk-cjonalnością, wyjątkową trwałością i wy-trzymałością.

Sortuj
 
Strona 1 z
2

Meble turystyczne – krzesła i leżaki Lafuma Mobilier

Wypoczynek na świeżym powietrzu może być komfortowy niezależnie od warunków – warto jednak zadbać o zapewnienie sobie takiej możliwości przez dobranie odpowiednich mebli turystycznych. Francuska marka Lafuma Mobilier od lat 50. XX wieku dostarcza klientom wyjątkowej jakości leżaki i krzesła turystyczne, które z powodzeniem sprawdzają się na balkonach i tarasach, w ogrodzie, a także na kempingu. W sklepie internetowym Addnature.pl znajdziecie szeroki wybór mebli z oferty francuskiego producenta – pozwolą one zapewnić sobie wygodny odpoczynek i regenerację sił po całym dniu wędrówek czy rekreacji.

Produkty marki Lafuma Mobilier produkowane są we Francji, co zapewnia wysoką jakość dzięki możliwości dokładnej kontroli produkcji. Wybór wytrzymałych, a jednocześnie stylowych tkanin i materiałów sprawia, że krzesła turystyczne i leżaki francuskiej marki są nie tylko solidne, ale także cechują się ładnym wyglądem, dzięki czemu doskonale wpiszą się także w przestrzeń wokół domu, a w warunkach kempingowych zapewnią wygodny wypoczynek.

Lafuma Mobilier

Krzesła turystyczne

W ofercie Lafuma Mobilier znaleźć można zarówno proste składane krzesełka, jak i fotele z możliwością regulacji podnóżka. Producent przygotował krzesła turystyczne, które idealnie sprawdzą się na kempingu czy do wieczornych spotkań przy ognisku w plenerze, ale również nieco bardziej złożone modele, które na kempingu czy przy domu pozwolą na znalezienie wygodnej, zdrowej dla kręgosłupa pozycji do wypoczynku.

Wszystkie modele krzeseł turystycznych Lafuma Mobilier są składane, dzięki czemu ich transport jest wygodniejszy – po złożeniu meble zajmują bardzo mało miejsca. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów są także lekkie i poręczne do przenoszenia, dlatego stanowią idealny wybór dla osób planujących spędzanie czasu na świeżym powietrzu z dala od cywilizacji.

Ciekawą propozycją producenta są krzesła turystyczne z linii Pop Up – to wygodne krzesła przypominające nieco swoim kształtem fotele. Lekko odchylone oparcie zapewnia wygodne podparcie i stabilną pozycję dla kręgosłupa. Zagłębienie w miejscu siedziska pozwala na przyjęcie optymalnego ułożenia ciała, a krzyżujące się nóżki gwarantują stabilność krzesła. Sztuczna tkanina na siedzisku i oparciu łatwo się czyści. Zaletą tego modelu jest także to, że po złożeniu zajmuje niewiele więcej miejsca niż złączone kijki do nordic walkingu.

Dla osób szukających mebli turystycznych z większymi możliwościami regulacji polecamy linię Futura – krzesła te posiadają podłokietniki oraz osłonę na nogi, które są regulowane i mogą być odchylane i dopasowywane. Dzięki temu rozwiązaniu modele z serii Futura zapewniają możliwość komfortowego ustawienia oparcia, siedziska i podparcia na nogi, zależnie od potrzeb użytkownika.

Leżaki od Lafuma Mobilier

Francuska marka mebli turystycznych oprócz krzeseł turystycznych oferuje także wygodne leżaki – dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu, ale nie chcących rezygnować z komfortowego odpoczynku, są to idealne modele, pozwalające na wygodne usadowienie się w pozycji siedzącej, półleżącej lub leżącej. To doskonałe rozwiązanie dla także osób ze schorzeniami pleców czy nóg i dla osób w podeszłym wieku.

Funkcję leżaków pełnić mogą wspomniane krzesła z linii Futura – pozwalające na mocne odchylenie oparcia i podniesienie podparcia na nogi tak, aby zapewnić użytkownikowi możliwość przyjęcia pozycji leżącej. W zadaniu tym sprawdzą się także modele z linii RSXA oraz R Clip – wygodne leżaki Lafuma Mobilier wyposażone są także w zagłówki, umożliwiające wygodniejsze ułożenie głowy i podparcie karku.

W sklepie internetowym Addnature.pl znajdziecie leżaki i krzesła turystyczne Lafuma Mobilier – francuski producent dba o doskonałą jakość wykonania swoich produktów, przygotowując je z materiałów, które bez trudu sprostają warunkom wypoczynku w plenerze, na ogrodzie czy kempingu.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.