Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Topeak

82 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 55
 • 0
 • 0
 • 17
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 3
 • 12
 • 0
 • 0
Topeak
Topeak

Topeak – innowacyjne akcesoria rowerowe na całym świecie

Od 1991 roku firma Topeak zaskakuje coraz to nowymi, nagradzanymi innowacjami związanymi z rowerem. Nowe pomysły nie powstają po prostu w biurze, lecz na zewnątrz, podczas jazdy na rowerze. Sakwy, narzędzia, pompki czy oświetlenie – zarówno profesjonaliści, jak i ambitni miłośnicy jazdy na rowerze chętnie sięgają po akcesoria z bogatego asortymentu marki Topeak.

Sortuj
 
Strona 1 z
2

Zestawy narzędzi i akcesoriów rowerowych Topeak

Podróżując na rowerze należy być przygotowanym na każdą sytuację. Niespodziewane awarie, opona przebita na trasie prowadzącej donikąd, odkręcające się śruby wymagające natychmiastowej reakcji – każdy szanujący się rowerzysta powinien mieć przy sobie podstawowe narzędzia umożliwiające doprowadzenie jednośladu do sprawności i bezpieczny powrót do domu. Sam domowy warsztat rowerowy nie może być wyposażony pobieżnie – z odpowiednimi narzędziami oraz wyposażeniem zadbasz o swój rower na przestrzeni całego sezonu, bez potrzeby odwiedzania specjalistycznego serwisu.

Topeak akcesoria

Topeak – profesjonalne i innowacyjne akcesoria rowerowe

Jedną z myśli przewodnich marki Topeak i wszystkich tworzonych przez nią produktów jest innowacja, która ma napędzać rozwój marki i pozwalać na dopasowywanie produktów do coraz wyższych wymagań użytkowników. Wielbiciele jazdy na rowerach coraz częściej skupiają się nie tylko na wyborze odpowiedniego dla siebie jednośladu, ale też jego prawidłowej konserwacji i regularnej pielęgnacji. Z dostępem do właściwych narzędzi i wyposażenia mają szansę nie tylko wykorzystać pełen potencjał swojego roweru, ale też zadbać o jego stan techniczny pomiędzy kolejnymi wyprawami. To rowerzyści identyfikują problemy i braki na rynku sprzętu i narzędzi i to oni są dla marki Topeak inspiracją do tworzenia kolejnych, jeszcze skuteczniejszych i innowacyjnych rozwiązań usprawniających samodzielną konserwację roweru.

Oferta marki skupia się w głównej mierze na narzędziach do naprawy rowerów. Na miano produktu kultowego, rozpoznawalnego w całym środowisku rowerowym zdecydowanie zasługuje narzędzie wielofunkcyjne Alien, zamykające w sobie wszystkie niezbędne klucze, wkrętaki i przyrządy ułatwiające naprawę jednośladu. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na swobodne przewożenie podręcznych narzędzi w torbie zawieszonej na ramie lub pod siodełkiem, a jednocześnie wygodną obsługę na wypadek potrzeby odkręcenia koła, dokręcenia kierownicy czy ponownego zamocowania łańcucha.

Wyposażenie domowego warsztatu rowerowego z narzędziami Topeak

Oprócz małych, kompaktowych zestawów kluczy, śrubokrętów i wkrętaków dostępnych w różnych konfiguracjach dla optymalnego dopasowania do potrzeb użytkownika, firma Topeak wprowadziła do swojej oferty profesjonalne zestawy narzędziowe niezbędne do wyposażenia zarówno domowego, jak i specjalistycznego serwisu rowerowego. Dostępne w formie wielopoziomowego wózka na kołach zestawy oferują praktyczne narzędzia do sklepu lub serwisu, a także wygodny system przechowywania śrubek, nakładek i mniejszych elementów wykorzystywanych przy naprawie roweru.

Akcesoria rowerowe Topeak w sklepie Addnature.pl

Choć podstawowa seria produktów Topeak bazuje na praktycznych, domowych i specjalistycznych zestawach narzędziowych do naprawy i konserwacji rowerów, marka już od dłuższego czasu wychodzi poza ramy swojej tradycyjnej oferty, poszerzając ją m.in. o wysokiej jakości akcesoria rowerowe. Wśród produktów pojawiają się między innymi torby, bagażniki i kufry rowerowe, saszetki podsiodłowe i mocowane na ramę, liczniki, nawigacja, przyczepki rowerowe, a także cała seria pompek ręcznych i podłogowych dla optymalnej wydajności uzupełniania ciśnienia w oponach.

W sklepie internetowym Addnature.pl znajdziesz pełen asortyment produktów z oferty Topeak, począwszy od kultowych, kompaktowych narzędzi wielofunkcyjnych, przez profesjonalne wyposażenie serwisów i sklepów rowerowych, aż po rozmaite akcesoria i dodatkowe wyposażenie roweru pozwalające przekształcić prosty jednoślad w wytrzymały, wszechstronny środek transportu. Dzięki wysokim standardom jakości stosowanym przez markę na każdym etapie produkcji oraz innowacyjności, jaką kieruje się przy projektowaniu kolejnych produktów i akcesoriów, Topeak już od wielu lat uznawany jest za lidera w swojej kategorii. Tworzone przez rowerzystów i dla rowerzystów narzędzia i akcesoria rowerowe Topeak sprawią, że zarówno krótkie przejażdżki, jak i długie wyprawy staną się bezpieczniejsze, wygodniejsze i o wiele przyjemniejsze.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.