Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Odżywki, suplementy, napoje
Odżywki, suplementy, napoje
Czy znacie to uczucie, gdy po przebiegnięciu wyznaczonej trasy czujecie się wyczerpani? Każdy wysiłek niesie za sobą utratę energii. Należy zatem uzupełniać braki odpowiednim pożywieniem i napojami. Stymulują one pracę naszych mięśni, zwiększają możliwości wysiłkowe podczas treningu oraz regenerują po jego ukończeniu. Witaminy i minerały potrzebne są naszemu organizmowi, nawet gdy nie wykonujemy żadnych dodatkowych aktywności. Warto zapoznać się z naszą bogatą ofertą odżywek i suplementów.

Odżywki, suplementy, napoje

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Odżywki, suplementy, napoje

Wysiłek fizyczny nieodłącznie związany jest ze zmęczeniem oraz odwodnieniem. Spalone kalorie należy w odpowiedni sposób uzupełnić, co pozwoli pozyskać siły na dalszą część dnia. Po treningu warto więc sięgnąć po regenerujące napoje oraz jedzenie, które dostarczy do organizmu niezbędnych witamin, minerałów oraz innych składników odżywczych. W ofercie znajdziesz szeroki wybór odżywek, suplementów oraz napojów, które pozwolą Ci szybko odzyskać energię.

Batony i żele energetyczne

Batony proteinowe oraz specjalne żele energetyczne to produkty spożywcze przeznaczone głównie dla osób, które uprawiają różnego rodzaju aktywność fizyczną. Mimo, że swoim wyglądem przypominają zwykłe słodycze, to nimi nie są. Są to batony o odpowiednio zbilansowanym składzie, które dostarczają w odpowiednich proporcjach białko i węglowodany. Pozwalają uzupełnić straconą podczas treningu energię, a dodatkowo świetnie smakują. Możne je także spożywać przed ćwiczeniami, gdy potrzebna jest dodatkowa dawka energii. Z kolei żele energetyczne swoją konsystencją przypominają nieco galaretkę. Także są świetnym źródłem węglowodanów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Napoje izotoniczne

Podczas intensywnego treningu ciało mocno się poci, przez co traci cenne elektrolity i inne substancje odżywcze. Świetnym uzupełnieniem ich są napoje izotoniczne. Skutecznie i szybko nawadniają organizm uzupełniając wszelkie braki składników mineralnych. Warto więc sięgać po nie nie tylko podczas treningów, ale i w czasie upałów lub długich wędrówek. Niewątpliwym ich atutem jest także świetny smak.

Sprawdzone suplementy diety

W ofercie znajdziesz również sprawdzone suplementy, które pomogą uzupełnić codzienną dietę w niezbędne minerały i witaminy. Są one wskazane szczególnie w przypadku osób uprawiających aktywność fizyczną. Bez względu na to, czy trenujesz na siłowni czy lubisz długie wędrówki po górach, to suplementy są produktami, po które warto sięgnąć. Duży ich wybór dostępny w ofercie pozwoli dopasować je do indywidualnych potrzeb.

Jeśli jesteś osobą aktywną, która lubi spędzać czas na ćwiczeniach lub długich wędrówkach to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą napojów izotonicznych, suplementów diety oraz produktów energetycznych.