Addnature sklep internetowy - addnature
Ciesz się jesiennymi biegami
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
EOE – Eifel Outdoor Equipment
EOE to mała firma produkująca sprzęt outdoorowy w miejscowości Eifel. Wszystko zaczęło się od ulepszenia kuchenki kempingowej. Od tego czasu realizuja świetne pomysły wokół realiów outdoorowych. W asortymencie znajdują się kuchenki, torby nieprzemakalne czy też części zamienne - EOE uczyni Twoją wyprawę nieco lżejszą.

EOE

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Kuchenki turystyczne EOE – wygodne gotowanie w plenerze

Kuchenki turystyczne pozwalają oszczędzić czas i przygotować smaczny, ciepły posiłek na górskich wypadach, rodzinnych wycieczkach rowerowych, biwakach i kempingach. Ich możliwości są jednak znacznie większe. Urządzenia te działają skutecznie nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach i są idealnym zabezpieczeniem na wypadek różnego rodzaju sytuacji awaryjnych. Nowoczesne rozwiązania do każdego zastosowania oferuje firma EOE.

W rozbudowanym asortymencie marki znajdziemy różnego rodzaju kuchenki kempingowe, których niską wagę i kompaktową budowę docenią wszyscy podróżnicy chcący ograniczyć swój bagaż. Jednym z najlżejszych tego typu produktów dostępnych na rynku jest kuchenka gazowa EOE Lithium. Waży zaledwie 44 gramy, nie zajmuje wiele miejsca, jest wygodna i bardzo prosta w obsłudze. Idealny dla rodzin lub mniejszych grup jest również model Palladium, którego duża powierzchnia pozwala na wygodne ustawienie sprzętów do gotowania. Zaletą kuchenek turystycznych EOE jest również niska awaryjność połączona z zaskakująco prostym montażem i stabilnym płomieniem.

Akcesoria do kuchenek turystycznych EOE – co jeszcze może się przydać?

Bezpieczeństwo, funkcjonalność i wygoda ich użytkowania będzie zależeć nie tylko od wyboru urządzenia, które spełnia nasze wymagania, ale też niezbędnych dodatków. W katalogu marki EOE znajdziemy szeroką gamę akcesoriów do kuchenek turystycznych EOE, takich jak osłony przeciwwiatrowe. Zastosowanie znajdują zawsze wtedy, kiedy zmagamy się z silniejszym, porywistym wiatrem, który mógłby stanowić przeszkodę podczas gotowania.

Osłony na wiatr marki EOE zbudowane są w taki sposób, aby osiągnąć znacznie mniejszą wagę bez poświęcania rozmiaru i komfortu pracy. Nowoczesne materiały i przemyślany kształt sprawiają, że zagotowanie wody przebiegnie znacznie szybciej, a jednocześnie zużyjemy mniej gazu. Producent oferuje również pojemne butelki na paliwo w jaskrawych, widocznych z daleka kolorach i pasujące do nich zamknięcie z zabezpieczeniem przed dziećmi. Perfekcyjną stabilność i ergonomię gwarantują natomiast różne rodzaje stojaków na garnki, które po złożeniu swobodnie zmieszczą się w plecaku.

Naczynia turystyczne i sztućce marki EOE

Znakiem rozpoznawczym marki EOE są lekkie, wytrzymałe i poręczne naczynia turystyczne i sztućce, takie jak zestaw garnków do użytku zewnętrznego. Gwarancją najwyższego stopnia odporności na zarysowania i korozję jest w tym przypadku anodowane aluminium. Charakterystyczną cechą kompletu jest modułowa konstrukcję, dzięki której swobodnie mieszczą się w dołączonej siateczkowej torbie. Znajdziemy w niej nie tylko dwa garnki ze zdejmowanymi uchwytami, ale też dwie patelnie, które równie dobrze mogą pełnić funkcję pokrywek.

Miłośnikom wielofunkcyjnych rozwiązań z całą pewnością spodoba się również tytanowy kubek firmy EOE, który ma imponującą pojemność 400 ml i praktyczne zamknięcie. Co ciekawe, można go wykorzystać na kilka różnych sposobów. Nadaje się do picia aromatycznej kawy lub ulubionej herbaty na szlaku, jedzenia gorącej zupy lub gotowania. Wszystkie osoby, które nie chcą zabierać ze sobą mało poręcznego kompletu sztućców turystycznych, mogą też zdecydować się na model Topas, czyli łyżkę i widelec w jednym.

Akcesoria turystyczne marki EOE w Addnature.pl

Sklep Addnature.pl oferuje szeroki wybór akcesoriów turystycznych marki EOE, które przydają się na każdym etapie podróży. Transport wody i żywności będzie znacznie prostszy dzięki odpornym na promieniowanie UV, wodoszczelnym workom, które wykonano z przezroczystego materiału TPU. Produkty te umożliwiają bezpieczne przechowywanie delikatnych przedmiotów i zachowanie porządku w bagażu. Bez trudu można je też przymocować do łodzi lub bagażników dachowych. W naszej kolekcji dostępne są ponadto różne rodzaje szpilek namiotowych marki EOE, które zostały stworzone z wyjątkowo lekkiego tytanu.