Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 60%1 na sezonowej wyprzedaży
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Pompki rowerowe

2 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Red Cycling Products Big Air Master Pompka podłogowa
Red Cycling Products Big Air Master Pompka podłogowa
Red Cycling Products
Big Air Master Pompka podłogowa
321,99 zł * 240,00 zł
- 25 %
Red Cycling Products Big Air High Pressure Pompka podłogowa
Red Cycling Products Big Air High Pressure Pompka podłogowa
Red Cycling Products
Big Air High Pressure Pompka podłogowa
269,99 zł * 220,00 zł
- 19 %

Pompki do rowerów

Jazda na rowerze to niewątpliwie jedna z najlepszych form ruchu na świeżym powietrzu. Jeżdżą mali, duzi, pasjonaci, zawodowcy, kobiety, mężczyźni – ogólnie wszyscy. Czasem zdarzają się jednak przykre niespodzianki na drogach, które najczęściej mają związek z oponami. Mówi się, że najpowszechniejszą przyczyną bezkolizyjnych wypadków są problemy z oponami – czy to pęknięta dętka, czy zbyt niskie ciśnienie w kołach.

Pompka rowerowa

Addnature ma sposób, by zaradzić przede wszystkim drugiej przyczynie. Na naszej stronie znajduje się bogata oferta pompek do rowerów z ponad 10 różnych marek i kategorii. Najczęściej nasi klienci sięgają po pompki rowerowe na naboje CO2, pompki podłogowe czy też mini pompki, które sprawdzą się niezależnie od sytuacji i rodzaju kół.

Pompka na naboje CO2np. od Muc-Off to nic innego jak kompaktowe, trwałe nadmuchowe urządzenie, które z łatwością zmieści się w każdym plecaku, pozwalając użyć go na trasie, gdy tylko jest potrzebne. Pompki te są kierowane przede wszystkim do opon MTB, gdyż wtedy najlepiej sprawdza się ich duża głowica, która w łatwy sposób pozwala kontrolować uwalnianie CO2.

Pompki podłogowe sprawdzają się zaś przy każdym modelu opon. Zapewniają one komfort użytku dzięki stabilnej podstawce i stalowemu cylindrowi. Wielofunkcyjna głowica jest kompatybilna ze wszystkimi wentylami, a duży manometr (największy spośród wszystkich kategorii) pozwala na precyzyjność podczas pompowania.

Natomiast mini pompki to idealne rozwiązanie dla entuzjastów rowerów górskich i szosowych. Ich mały rozmiar to tylko niepozorny szczegół, bowiem ten rodzaj pompek rowerowych zapewnia wartość ciśnienia nawet do 5,5 bara. Przy tym ich wielkość oraz stabilne i aluminiowe wykończenie pozwala bez problemu zamocować je przy uchwycie na butelkę.

Różnorodność pompek rowerowych na naszej stronie pozwala więc bez problemu naprawić kłopoty z powietrzem w oponach, które nieraz są utrapieniem podczas rowerowych wycieczek. Ich mały metraż oraz wielka moc sprawdzą się w każdej sytuacji i na każdym terenie, dzięki czemu jazda będzie czystą przyjemnością.