Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Torby na kierownicę

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Cube ACID Pack Pro 9 Torba na kierownicę, czarny
Cube ACID Pack Pro 9 Torba na kierownicę, czarny czarny
Cube ACID
Pack Pro 9 Torba na kierownicę, czarny
479,99 zł
SALE

Torby na kierownicę rowerową

Nawet niedaleka wyprawa rowerowa wymaga czasem zabrania ze sobą paru dodatkowych drobiazgów. Wygodne torby na kierownicę rowerową pozwalają na wygodne umieszczenie przed sobą wszystkich najważniejszych drobiazgów, takich jak komórka czy portfel, zapewniając jednocześnie pełną ochronę przed zniszczeniem w razie upadku.

Wygodna torba na kierownicę rowerową – jak wybrać tę najlepszą?

Wygodny dostęp do narzędzi, mapy, GPS-u i wielu innych przydatnych drobiazgów to niewątpliwa zaleta w trakcie podróży. Liczne modele toreb na kierownicę wyposażone są w przezroczyste, wodoszczelne kieszenie na mapę, a także regulowany pasek, dzięki któremu możliwe jest wygodne przenoszenie torby ze sobą w każdej chwili.

Wygodne kieszenie wewnątrz i na zewnątrz torby umożliwiają zachowanie pełnego porządku, a dodatkowe udogodnienie w postaci zrolowanych zamknięć po bokach niektórych modeli, dostępnych w naszym sklepie, zapewnia możliwość zwiększenia pojemności torby, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Na jakie udogodnienia można liczyć przy torbach na kierownicę rowerową?

Jednym z przykładów mogą być wygodne systemy, takie jak Klickfix od marki Vaude, dzięki którym możliwe jest szybkie mocowanie torby za pomocą jednej ręki. Co więcej, możliwe jest rozbudowanie toreb o dodatkowe akcesoria, czyniąc ją jeszcze bardziej funkcjonalną.

Zielone standardy w akcesoriach turystycznych

Dostępne w sklepie Addnature torby na kierownicę są wyprodukowane z dbałością o przestrzeganie surowych standardów międzynarodowych, takich jak m.in. bluesign, czy też oznakowania takie jak Green Shape, zakładający, że oferowane wyroby muszą w minimum w 90% składać się z materiałów pochodzących z recyklingu, bawełny organicznej czy też włókna roślinnego Tencel, będącego naturalnym odpowiednikiem syntetycznego nylonu.

Torby na kierownicę rowerową są wygodną formą przechowywania wszelkich najważniejszych w trakcie podróży drobiazgów. Kompletując swój ekwipunek na dłuższe wyprawy rowerowe, nie zapomnij o postawieniu na wygodną, stylową torbę, która oprócz przejażdżek, będzie mogła towarzyszyć Ci praktycznie wszędzie.