Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Torby rowerowe

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Seria

  • KlickFix Racktime 1

Kolor

  • szary
  • czerwony
  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Cube ACID Travlr Pro 15 Sakwa, czerwony
Cube ACID Travlr Pro 15 Sakwa, czerwony czerwony
Cube ACID
Travlr Pro 15 Sakwa, czerwony
359,99 zł
SALE
KlickFix Rackpack 1 Plus Torba na bagażnik do systemu Racktime, czarny
KlickFix Rackpack 1 Plus Torba na bagażnik do systemu Racktime, czarny czarny
KlickFix
Rackpack 1 Plus Torba na bagażnik do systemu Racktime, czarny
MSRP 544,99 zł 492,99 zł
SALE
EVOC BOA WP 8 Torba podsiodłowa, szary
EVOC BOA WP 8 Torba podsiodłowa, szary szary
EVOC
BOA WP 8 Torba podsiodłowa, szary
MSRP 658,00 zł 479,00 zł
- 27 %
SALE

Torby rowerowe

Torba  rowerowa to jeden z podstawowych elementów wyposażenia jednośladu dla każdego miłośnika jazdy rowerowej na lekko. Sakwy rowerowe, które jeszcze do niedawna były chętnie wykorzystywane w turystyce, w ostatnich latach zostały zastąpione bardziej funkcjonalnymi torbami. Dostępne w naszym sklepie torby rowerowe różnią od siebie pojemnością, wyglądem, ale również sposobem i miejscem montażu. Wyróżniamy zatem akcesoria rowerowe takie jak:

  • torby rowerowe na kierownicę,
  • torebki na ramię,
  • torebki podsiodłowe,
  • torebki na sztycę,
  • torby na bagażnik.

Z czego powinna być wykonana torba rowerowa?

Decydując się na zakup torby na rower, warto zwrócić uwagę na to, z jakiego tworzywa jest ona wykonana. Z racji tego, że torby zawieszone na bagażniku czy kierownicy i mają służyć do bezpiecznego przewożenia różnego rodzaju artykułów, materiał do ich produkcji musi być wodoszczelny. Producenci toreb rowerowych, zwłaszcza marki Red Cycling oraz Topeak dostępne w naszym sklepie, wykorzystują w projektach nylon, poliester oraz inne tworzywa sztuczne wyróżniające się wysokim poziomem wodoszczelności.  Dlatego też tak ważne jest sprawdzenie czy dana torba na rower spełni swoje podstawową funkcję.

Torba na bagażnik czy torebka podsiodłowa – jaką wybrać?

Bez wątpienia torby rowerowe na bagażnik i posdsiodłowe są najczęściej wybieranym akcesorium przez miłośników bikepackingu. W przypadku torby rowerowej na bagażnik, decydujący wpływ na zakup ma duża pojemność. Torba na bagażnik to średnio około 10 lub 15l objętości, co pozwala zabrać ze sobą wszystkie najważniejsze rzeczy.

Torby podsiodłowe to natomiast świetne rozwiązanie dla kolarzy, których rower nie posiada bagażnika, a jednak w dalszym ciągu potrzebują praktycznego miejsca do przechowywania drobnych przedmiotów. Torby na rower podsiodłowe oraz na kierowcę zajmuję mało miejsca i nie przeszkadzają w trakcie jazdy.

Pojemne torby rowerowe do bikepackingu

Dobrej jakości torba rowerowa to spore udogodnienie w trakcie dłuższych wypraw na jednośladzie. Dlatego każdy miłośników rowerowych wycieczek powinien zaopatrzyć się w funkcjonalną torbę, która z powodzeniem zastąpi tradycyjny plecak. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą toreb rowerowych na Addnature.