Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Czyszczenie obuwia

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Akcesoria do czyszczenia obuwia

Dokładnie zakonserwowane obuwie to podstawa ich długotrwałego użytkowania. Aby jednak tak było, musisz postawić na wybór jak najlepszych akcesoriów do czyszczenia obuwia. Jak je wybrać? Jakie środki czyszczące możesz znaleźć w naszym sklepie?

Najlepsze akcesoria do czyszczenia obuwia – tylko u nas!

W naszej ofercie posiadamy m.in. woski, spraye i żele impregnacyjne, dzięki którym zabezpieczysz swoje buty nawet na najtrudniejsze warunki. Jedną z kategorii produktów, do której zachęcamy szczególnie, są wyroby ekologiczne, obejmujące m.in. wosk do impregnacji obuwia, wykonany na bazie wosku carnauba i pszczelego. Wosk zapewnia wysoki poziom ochrony wodoodpornej, nadaje skórze intensywny kolor i elegancki połysk.

Oferowane u nas wyroby pielęgnacyjne do czyszczenia obuwia są dostępne m.in. ze specjalnym aplikatorem w formie gąbeczki, ułatwiając dozowanie produktu, niezależnie od rodzaju czyszczonej skóry, w tym w przypadku wyrobów z podszewką z gore-texu.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w akcesoria do pielęgnacji obuwia w Addnature?

Jeśli chcesz połączyć wysoki poziom dbałości o swoje obuwie, a do tego nie obciążać dodatkowo środowiska naturalnego, produkty dostępne w naszym sklepie są wprost stworzone dla Ciebie. Produkty z linii eco są pozbawione szkodliwych substancji, takich jak fluorowęglowodory i różnego rodzaju rozpuszczalniki.

Regularna aplikacja dobrej jakości środków impregnujących nie tylko pozwoli wydłużyć żywotność obuwia, lecz też stworzyć warstwę skutecznie zabezpieczającą przed pojawieniem się kolejnych zanieczyszczeń. Pomoże Ci to w zaoszczędzeniu czasu związanego z konserwacją obuwia, czyniąc je zawsze gotowymi na każdą wyprawę. Proste formy aplikacji dodatkowo czynią pielęgnację obuwia zabiegiem szybkim i nieskomplikowanym w przeprowadzeniu.

Wybierając odpowiednie akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji obuwia, zwróć również uwagę na inne produkty, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. W ofercie czekają m.in. wygodne stuptuty, buty do wspinaczki, a także wygodne obuwie zimowe i wiele innych.