Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

P.A.C.

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Profesjonalne okrycia szyi: chusty wielofunkcyjne P.A.C.

Wybór skarpetek rowerowych i sportowych nie powinien być całkowicie przypadkowy, nawet jeśli są jedynie niewielkim elementem Twojej aktywnej garderoby. Oddychający materiał, miękkie panele zabezpieczające stopę przed otarciami i praktyczna siateczka poprawiająca skuteczne odprowadzanie wilgoci potrafią znacząco wpłynąć na komfort podczas jazdy na rowerze, biegu czy długich wycieczek pieszych. Marka P.A.C. jest jednym ze specjalistów w kategorii skarpetek rowerowych i praktycznych akcesoriów outdoorowych. Sprawdź pełną ofertę P.A.C. w Addnature.pl.

Chusty P.A.C.

P.A.C. – specjaliści skarpetek rowerowych i praktycznych akcesoriów sportowych

Stworzenie rozbudowanej kolekcji skarpetek sportowych przez P.A.C. uzupełniło jedną z największych luk wśród dostępnych na rynku akcesoriów dla kolarzy. Tradycyjne skarpetki codzienne nie są dostosowane do intensywnego wysiłku i ruchu, na jaki narażone są stopy podczas wielogodzinnej jazdy na rowerze. Słabo przepuszczający i nieoddychający materiał zatrzymuje wilgoć, powodując szybkie przepocenie stopy i zwiększając ryzyko powstawania odcisków i otarć. Skarpetki rowerowe P.A.C. zostały zaprojektowane z myślą o wielogodzinnej jeździe w wymagających warunkach, z gwarancją odpowiedniej ochrony i wsparcia stopy.

Skarpetki rowerowe P.A.C. są dostępne w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej, w formie stopek lub długich skarpet zapewniających ochronę przed wychłodzeniem także podczas zimowej jazdy na rowerze. W zależności od wybranego modelu, skarpetki posiadają specjalne panele z siatki, pogrubione elementy zwiększające amortyzację stopy oraz wzmocnienia materiału dla lepszej wytrzymałości skarpet przy codziennym, intensywnym użytkowaniu. Skarpety rowerowe P.A.C. sprawdzą się też doskonale przy jakichkolwiek wyprawach outdoorowych i długich wędrówkach pieszych – dzięki wsparciu stopy i oddychającemu materiałowi zabezpieczą skórę przed otarciami oraz przepoceniem nie tylko w lekkich butach sportowych, ale i cięższych, cieplejszych butach trekkingowych.

Zabezpieczenie przed chłodem z P.A.C – chusty-kominy na zimę i lato

Podczas wyjazdów rowerowych i pieszych wędrówek warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie się przed chłodem. Nawet drobne, ciepłe podmuchy wiatru mogą spowodować wychłodzenie i przewianie organizmu, skutkując przeziębieniami, bólami mięśni i ogólnym zmęczeniem. Poza podstawową odzieżą sportową i bielizną termiczną, kluczową rolę dla ochrony przed chłodem odgrywają akcesoria takie jak skarpety, rękawiczki, czapki i chusty-kominy, które mogą posłużyć jako ochrona szyi, karku, a także nosa i ust. W czasach obowiązkowego noszenia maseczek ochronnych, chusty-kominy działają też skutecznie jako osłona twarzy. Ich wielofunkcyjność doceni każdy, kto regularnie wybiera się na dłuższe piesze i rowerowe wyprawy.

Wielofunkcyjne chusty-kominy

P.A.C. zostały zaprojektowane z myślą o kolarzach, biegaczach, turystach pieszych oraz dzieciach, dla których przebywanie na zewnątrz i dobra zabawa na świeżym powietrzu nie mają końca. Chusta może być wykorzystana jako czapka, szalik, zasłona twarzy, kominiarka czy opaska na głowę, którą z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb i okoliczności pogodowych. Przez wykorzystanie lekkich i funkcjonalnych materiałów chusty pozostają praktyczne na zimę i lato, skutecznie chroniąc przed chłodem, wiatrem, ale także lekkimi opadami deszczu, wilgotnym wiatrem czy mrozami.

Oferta P.A.C. w Addnature.pl

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór praktycznych chust-kominów marki P.A.C. niezawodnych podczas wypraw outdoorowych i eskapad sportowych. Dostępne w różnorodnych kolorach, wzorach i motywach oraz wersji damskiej, męskiej i dziecięcej przydadzą się każdemu, niezależnie od tego jak często spędzasz czas na świeżym powietrzu. W ofercie marki znajdziesz także praktyczne i funkcjonalne skarpety rowerowe i sportowe zapewniające najlepszą wymianę powietrza i odprowadzanie wilgoci ze stóp podczas wielogodzinnych spacerów, wypraw i aktywności.