Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Pakboats

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Marka Pakboats

Pierwsze kajaki i kanadyjki Pakboats powstały jeszcze w 1995 roku. Od tamtej pory marka koncentruje się na udoskonalaniu i wprowadzaniu na rynek możliwie najbardziej funkcjonalnego, niezawodnego sprzętu dla kajakarzy. Firma z siedzibą w New Hampshire słynie z wyjątkowych, nowatorskich rozwiązań oraz wysokiej jakości, kompleksowego asortymentu dostępnego w uczciwej cenie. Wszyscy pasjonaci sportów wodnych mogą się tu zaopatrzyć nie tylko w składane kajaki i canoe, ale też ergonomiczne akcesoria do ich naprawy, ochrony i personalizacji.

Wygodne i wytrzymałe canoe od Pakboats

Podstawowym celem marki było stworzenie asortymentu, który będzie lepszy pod względem bezpieczeństwa, wydajności, wygody i estetyki. Na szczęście firma odniosła sukces, a dzisiaj miłośnicy sportów wodnych mają do dyspozycji kilka różnych modeli canoe Pakboats, które idealnie sprawdzą się w warunkach dzikiej przyrody. Niektóre z nich są specjalnie przystosowane do długich i wymagających ekspedycji, w których bierze udział cała rodzina. Problemem nie będzie wtedy ani dostępna przestrzeń, ani ładowność. Konstrukcja gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na bagaż, a także jeszcze większą stabilność i bezpieczeństwo. W kolekcji marki Pakboats znajdują się również kanadyjki przystosowane do użytku indywidualnego lub w tandemie.

Wszystkie modele zbudowane są m.in. ze wzmocnionego poszycia z PVC. Umieszczone po bokach nadmuchiwane rurki zapewniają optymalne napięcie materiału po złożeniu, dzięki czemu produkt jest łatwiejszy w montażu. Wszystkie aluminiowe części są anodowane, dzięki czemu zyskujemy zwiększoną odporność na korozję nawet wtedy, kiedy kanadyjka Pakboats stosowana jest w słonej wodzie.

Jak wybrać kajaki Pakboats?

Najważniejsze przy wyborze kajaka będą nie tylko jego podstawowe parametry, takie jak wymiary, maksymalna ładowność i liczba miejsc siedzących, ale również dedykowane przeznaczenie. Posiadamy dwa rodzaje składanych kajaków Pakboats: serię Puffin oraz Quest. Mają one trochę inne zastosowania. Te pierwsze są bardzo chętnie wybierane m.in. przez wędkarzy, którzy potrafią docenić ich znacznie mniejszą wagę oraz stosunkowo prosty montaż. Bardziej sportowym kształtem i doskonałą wydajnością charakteryzują się natomiast canoe z serii Quest, które zaprojektowane zostały z myślą o wiosłowaniu turystycznym.

Akcesoria dla kajakarzy Pakboats

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynamy swoją przygodę z kajakarstwem, czy możemy się już pochwalić naprawdę dużym doświadczeniem, nie zdziałamy zbyt wiele bez odpowiedniego wyposażenia. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka Pakboats, która do swojej oferty wprowadziła nie tylko funkcjonalny i wytrzymały sprzęt, ale też różnego rodzaju akcesoria. Należą do nich między innymi specjalne zestawy naprawcze do canoe. W nylonowej torbie ze sznurkiem znajdziemy ergonomiczne łaty z tkaniny na boki i spód kanadyjki, a także puszkę kleju. Podobne, wykonane z PVC elementy dostarczone są również w zestawie naprawczym do kajaków Pakboats.

Wszystkim klientom sklepu internetowego Addnature.pl udostępniamy niezbędne podczas każdej wyprawy akcesoria dla kajakarzy Pakboats, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo, takie jak oddychający fartuch kajakowy lub osłona przeciwdeszczowa.