Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Uchwyty wspinaczkowe - podstawowe wyposażenie domowej ścianki treningowej
Uchwyty i worki, ale także listwy, podpory, woluminy, kleszcze itp. - wszystkie uchwyty wspinaczkowe, które znasz z siłowni, możesz wykorzystać na ścianie treningowej w domu. Ponadto producenci oferują w pakiecie różne uchwyty i stopnie wspinaczkowe, dzięki którym można zbudować własne deski, a także trasy boulderowe lub top-rope.

Trenażery dłoni

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Trenażery dłoni: przygotuj się na sezon wspinaczkowy!

Warto wiedzieć, że wspinaczka górska to trudna i wymagająca dyscyplina sportu. Choć pozornie może się wydawać, że to jedynie bardziej zaawansowany spacer, w rzeczywistości tylko najlepiej wytrenowane osoby będą w stanie sprostać tej aktywności. Należy przy tym wiedzieć, że musimy się do niej odpowiednio przygotować. Co więcej, dotyczy to wszystkich partii ciała, nie tylko nóg. Ćwiczyć należy więc również dłonie, od chwytności których często zależy nasze bezpieczeństwo oraz komfort podczas wspinaczki. Dlatego polecamy profesjonalne trenażery dłoni. Dzięki nim przygotujecie się na każdą wyprawę.

Każda podróż rozpoczyna się od treningu

Każdy piechur wie doskonale, że bez odpowiedniego treningu i przygotowania sprzętowego nie powinien w ogóle wyruszać w góry. Jest to kluczowa sprawa, ponieważ brak tych elementów może stwarzać poważne zagrożenie na szlaku. W przypadku wspinaczki wysokogórskiej nie można tak po prostu wstać z kanapy i wyruszyć na trasę. Często pierwsza wyprawa poprzedzona jest licznymi treningami na siłowni czy na ściankach wspinaczkowych. Dzięki temu zdobywamy niezbędne obycie oraz umiejętności, które później można wykorzystać w praktyce. Przygotowanie musi dotyczyć wszystkich partii ciała, w tym również dłoni. Dzięki nim możemy bowiem skutecznie utrzymywać równowagę oraz prawidłowe ustawienie w czasie wspinaczki. W tym celu przydadzą się różnego rodzaju akcesoria, na przykład <b>trenażery dłoni.

Profesjonalne trenażery dłoni - idealne do Twoich potrzeb!

Nasze ciało to skomplikowany mechanizm, który musi działać prawidłowo, abyśmy mogli zachować doskonałą kondycję i formę. Poszczególne elementy stanowią integralną część całości. Aby je właściwie wytrenować, przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów do ćwiczeń dłoni. Dzięki nim nasze mięśnie będą doskonale przystosowane do wysiłku oraz do prawidłowego utrzymania się na ściance. W ofercie dostępne są uchwyty w różnych rozmiarach i kształtach, które można wykorzystać do budowy własnej ścianki. Znajdziecie tu także trenażery, które przygotują Was na każdą wyprawę. To łatwy sposób, aby ćwiczyć w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Nasze akcesoria są wygodne w użyciu, a przy tym mają kompaktowy charakter. Zabierzecie je więc ze sobą w każdą podróż.