Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Saucony
Saucony – amerykański specjalista od biegania
Początki amerykańskiego przedsiębiorstwa Saucony, produkującego obuwie sportowe, sięgają 1910 roku, gdy rosyjski imigrant A. Hyde otworzył sklep z butami w USA. Dziś marka Saucony oferuje bogaty asortyment butów do biegania, jest reprezentowana na całym świecie i popularna przede wszystkim wśród biegaczy.

saucony

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Marka Saucony

Saucony to amerykański producent obuwia i odzieży sportowej. Początki marki sięgają 1910 roku, gdy A. Hyde, pochodzący z Rosji imigrant, otworzył w Stanach Zjednoczonych swój pierwszy sklep z butami. Dzięki bogatemu asortymentowi oraz zastosowaniu w swoich projektach innowacyjnych technologii Saucony cieszy się obecnie zaufaniem klientów na całym świecie. Obuwie marki, a także sygnowana jej logo odzież, zapewniają biegaczom maksimum komfortu i pozwalają poprawić ich osiągi.

Oferta marki Saucony

Marka Saucony oferuje swoim klientom niezwykle praktyczną, a przy tym stylową odzież do biegania, jak również specjalistyczne obuwie biegowe i sprzęt pozwalający na komfortowe odbywanie treningów zimą.

Odzież do biegania

W swojej ofercie marka Saucony posiada męską i damską odzież do biegania wykonaną z najwyższej jakości tkanin zapewniających odpowiednią wentylację w trakcie wysiłku. Dostępna w sklepie Addnature linia kurtek do biegania Saucony zawiera modele przeznaczone do biegania wiosną/jesienią, a także przez cały rok. Kurtki zapewniają ochronę przed deszczem i wiatrem. Występują w wielu kolorach, co pozwala z łatwością dopasować je do pozostałych elementów odzieży sportowej.

Obuwie do biegania

Marka Saucony oferuje swoim klientom szeroki wybór butów do biegania, które dzięki doskonałemu wyprofilowaniu spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających biegaczy. Obuwie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów syntetycznych odpornych na ślady użytkowania i łatwych w utrzymaniu w czystości. W katalogu sklepu Addnature znajdują się buty do biegania marki Saucony zarówno z pokryciem całościowym, jak i wykonane z lekkiej, przewiewnej siateczki. Dostępne są modele przeznaczone do biegania szosowego oraz do biegów terenowych, różniące się między sobą dropem, czyli różnicą wysokości między przodem buta a położeniem pięty.

Sprzęt do biegania zimą

Klienci sklepu Addnature znajdą w jego asortymencie sprzęt do biegania zimą marki Saucony, na który składają się męskie i damskie koszulki z długim rękawem, wykonane z zapewniających komfort termiczny syntetycznych materiałów. Koszulki te posiadają kołnierz w typie stójki i zamek ¼ ułatwiający zakładanie. W ofercie sklepu dostępne są ponadto opaski na głowę w odblaskowym kolorze, które nie tylko chronią przed zimnem, lecz także zwiększają bezpieczeństwo na trasie.