Addnature sklep internetowy - addnature
Ciesz się jesiennymi biegami
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Stanley

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • zielony
  • srebrny

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Stanley Adventure Zestaw z patelnią, srebrny/zielony
Stanley Adventure Zestaw z patelnią, srebrny/zielony srebrny/zielony
Stanley
Adventure Zestaw z patelnią, srebrny/zielony
MSRP 234,99 zł 199,00 zł
- 15 %

Stanley – ciepła kawa w każdym warunkach

Termosy, kubki termiczne i wszelkiego rodzaju naczynia pozwalające zachować ciepłotę przechowywanych wewnątrz potraw i napojów są dla współczesnego człowieka czymś zupełnie normalnym i niezwykle pożytecznym, jednak zaledwie 100 lat temu były nowością, która dopiero zaczynała zaznaczać swoją obecność na rynku. Jednym z pierwszych producentów, który przedstawił światu termos ze stalowym wkładem był William Stanley, którego marka nazwana od nazwiska twórcy już od 1913 roku towarzyszy podróżnikom w ich codziennych wyprawach.

Stanley termosy

Termosy Stanley uważane są dziś za jedne z najlepszych ze względu na warunki, w jakich są w stanie przetrwać. Już od początku swojego istnienia zdobywały popularność i dowodziły swojej przydatności w armiach podczas wojen, w trakcie dokonywanych przez nurków podbojów morskich, na wyprawach kosmicznych oraz podróżach na biegun. Bez względu na czas i wymagające warunki można było zawsze powiedzieć o nich jedno – kawa zawsze pozostawała ciepła.

Stanley – bidony z ponad stuletnią historią

Marka Stanley miała naprawdę dużo czasu, by doskonalić swoje produkty. Wykorzystując coraz to nowsze technologie badawcze i produkcyjne udało jej się pozostać na pozycji lidera rynku, oferując klientom na całym świecie jakość, której oczekują. Początkowe zastosowania izolacji próżniowej termosów Stanley wcale nie przypominają tych, do których stosujemy je dziś. Podczas wojen pojemniki Stanley służyły do przewozu ludzkich organów czy nasienia byków w hodowli zwierząt. Dziś kubki termiczne kojarzy się przede wszystkim z ciepłą kawą w trakcie wyprawy pod namioty, na narty czy zimowe spacery, choć często wykorzystuje się je także do przewozu innych wrażliwych temperaturowo substancji, w tym także lekarstw.

Oferta Stanley – optymalna temperatura napojów i posiłków

Stanley kojarzony jest przede wszystkim z termosami i bidonami gwarantującymi niezawodną izolację termiczną i działającymi niezależnie od warunków pogodowych. W trakcie wędrówek, kempingów i wielkich ekspedycji naczynia tego typu są niezbędne do przetrwania – czy to w formie kubków do picia ciepłej kawy, czy garnków do gotowania i przechowywania potraw, akcesoria z izolacją termiczną stanowią podstawę wyposażenia outdoorowego. Różnorodność zastosowań tej specyficznej metody jest doskonale zobrazowana właśnie w ofercie marki Stanley, w której znajdziemy między innymi:

  • Bidony, zarówno w wersji termoizolacyjnej jak i standardowej to podstawa oferty Stanley. Termosy przydają się zarówno w ciepłym, jak i chłodniejszym klimacie, dlatego też obu nazw używa się dziś zamiennie. Dostępne w wielu wariantach pojemnościowych, z rączką lub w formie tradycyjnej butelki, z dodatkowymi kubkami lub przeznaczeniem dla jednego użytkownika. Łączy je jedno – niezawodna jakość Stanley. Bidony i termosy z oferty marki nie przeciekają, gwarantują nawet do 24 godzin izolacji termicznej, a ponadto wykazują się niezwykłą wytrzymałością na uderzenia i intensywne użytkowanie.
  • Kubki termiczne to właściwie mniejsze termosy przystosowane do bezpośredniego picia niczym z tradycyjnego kubka. Tu również należy liczyć na różne warianty zamknięć czy pojemności, choć te drugie będą oczywiście mniejsze niż w przypadku klasycznych bidonów Stanley. Kubki termiczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie wyobrażają sobie poranka bez kawy, ale nie mają też czasu wypić jej spokojnie w domowym zaciszu przed wyjściem do pracy czy dalszą podróżą.
  • Garnki i naczynia Stanley to prawdziwe przenośne kuchnie, które zagwarantują komfortowe gotowanie dowolnych potraw i przechowywanie ich w sposób szczelny i bezpieczny. Zestawy takie jak Stanley Adventure nie raz potwierdziły swoją przydatność na ekspedycjach naukowych i w trudnych warunkach polowych, gdzie o sterylną i wydajną kuchnię naprawdę trudno.