Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Akcesoria do zasilaczy

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Outwell AC/DC Adapter, czarny
Outwell AC/DC Adapter, czarny czarny
Outwell
AC/DC Adapter, czarny
MSRP 153,99 zł 129,00 zł
- 16 %
SALE

Akcesoria do zasilaczy

Wyjazd w podróż nierzadko wymaga ze sobą zabrania dodatkowych akcesoriów, aby móc swobodnie naładować urządzenia, czy też korzystać z dodatkowych źródeł ciepła. W niektórych krajach typy zasilaczy są nieco odmienne, co bez dobrego adaptera może nastręczać trudności. Przedstawiamy zatem szeroką ofertę przydatnych akcesoriów do zasilaczy.

Jakie akcesoria do zasilaczy warto mieć ze sobą w podróży?

Będąc na kempingu, na pewno warto wziąć ze sobą przedłużacz, dzięki któremu możesz korzystać z elektryczności w dowolnym miejscu. Dostępne u nas przedłużacze, oferowane m.in. przez Outwell, są doskonale zabezpieczone przed zalaniem i przedostawaniem się pyłu do środka.

Innym przydatnym gadżetem jest wygodny adapter, kompatybilny ze wtyczkami w wielu krajach, takich jak Włochy, Chiny, Izrael, Turcja i wiele innych miejsc, w których bez przełącznika możesz mieć problem z korzystaniem ze swoich urządzeń. Co więcej, współcześnie dostępne adaptery są niezwykle estetyczne i szykowne, a do tego lekkie i nie zajmują zbyt wiele miejsca w bagażu.

Dlaczego warto mieć ze sobą uniwersalny adapter podróżny?

Jego największym plusem jest kompatybilność z gniazdkami elektrycznymi w wielu krajach, dzięki czemu nie musisz już zastanawiać się nad tym, jaki typ wtyczki zabrać ze sobą w określone miejsce. Ponadto szerokie pasmo przepustowości elektrycznej w zakresie aż do 250W umożliwia podłączenie praktycznie każdego urządzenia, z jakiego korzystasz na co dzień. Dodatkowym udogodnieniem są tutaj łącza USB, dzięki którym możesz szybko naładować swojego smartfona i inne urządzenia.

Praktyczne akcesoria do zasilaczy tylko w Addnature

Niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdujesz, na pewno chcesz mieć pełen komfort korzystania z przywiezionych ze sobą urządzeń, dostęp do światła i możliwość poczytania ulubionego e-booka po całym dniu wrażeń. Właśnie dlatego tak ważne jest pamiętanie o wzięciu ze sobą praktycznych akcesoriów do zasilaczy, dzięki którym nie będziesz mieć problemu ze zbyt krótkimi kablami lub nietypowym rodzajem kontaktów.