Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 70%1
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Zasilacze

6 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • żółty
  • szary
  • niebieski
  • czarny

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
CAMPZ Universal Adapter podróżny, czarny
CAMPZ Universal Adapter podróżny, czarny czarny
CAMPZ
Universal Adapter podróżny, czarny
112,99 zł * 69,00 zł
- 39 %
-35% EXTRA
Easy Camp Universal Travel Adaptor
Easy Camp Universal Travel Adaptor
Easy Camp
Universal Travel Adaptor
MSRP 103,99 zł 59,00 zł
- 43 %
-35% EXTRA
Grüezi-Bag Feater Przedłużacz, czarny
Grüezi-Bag Feater Przedłużacz, czarny czarny
Grüezi-Bag
Feater Przedłużacz, czarny
42,99 zł
Panasonic CR 2016 Button Battery 3V/90mAh
Panasonic CR 2016 Button Battery 3V/90mAh
Panasonic
CR 2016 Button Battery 3V/90mAh
19,00 zł
Outwell AC/DC Adapter, czarny
Outwell AC/DC Adapter, czarny czarny
Outwell
AC/DC Adapter, czarny
MSRP 153,99 zł 139,00 zł
Outwell Conversion Lead Plug, niebieski/żółty
Outwell Conversion Lead Plug, niebieski/żółty niebieski/żółty
Outwell
Conversion Lead Plug, niebieski/żółty
44,99 zł
-35% EXTRA

Zasilacze outdoorowe – kiedy warto je wykorzystać?

Produkty spożywcze, napoje i posiłki przygotowane w plenerze wymagają odpowiedniej temperatury przechowywania, aby przez dłuższy czas nadawały się do spożycia. Kiedy wybieramy się w dłuższą wyprawę i planujemy samodzielnie zadbać o prowiant, będziemy więc potrzebować odpowiedniego wyposażenia. Wygodne, intensywne użytkowanie chłodziarek turystycznych nie może się obejść bez dedykowanych akcesoriów, takich jak specjalny adapter z prostownikiem. Co jeszcze może się nam przydać w trasie?

Na polach namiotowych i tych przeznaczonych dla kamperów konieczne będą nowoczesne, wielofunkcyjne rozwiązania, które umożliwiają bezpieczne i komfortowe dostarczanie energii elektrycznej do miejsca obozowania. W sklepie internetowym Addnature.pl posiadamy różne rodzaje zasilaczy outdoorowych, które nadają się do ładowania dowolnych urządzeń, jakie chcemy zabrać ze sobą w podróż, takich jak tablet, telefon lub oświetlenie biwakowe. Szczególnie popularne są przedłużacze kempingowe z praktyczną rozwijaną rolką, lampkami LED i specjalnym światłem, które sprawdzi się po zmroku. Kiedy zależy nam na kompaktowej, mocnej i funkcjonalnej budowie, możemy się też zdecydować na poręczne przejściówki lub kable przyłączeniowe.

Zasilacze outdoorowe w sklepie internetowym Addnature.pl

Szczególne znaczenie podczas wyboru zasilaczy outdoorowych będzie mieć nie tylko zakres oferowanych funkcji lub korzystne parametry, ale też wygoda i bezpieczeństwo użytkowania. Fundamentalnym elementem naszego ekwipunku powinny być nowoczesne, ergonomiczne produkty, które zostały opracowane specjalnie z myślą o wymagających, trudnych warunkach występujących w plenerze. Budowa powinna być poręczna, mocna i solidna, a jednocześnie maksymalnie dopasowana do potrzeb przyszłych użytkowników. Bardzo ważna okazuje się na przykład wysoka klasa wodoodporności, która skutecznie ochroni nasze akcesoria przed zachlapaniem, pyłem lub wilgocią.

W pierwszej kolejności powinniśmy więc uwzględnić docelowe miejsce podróży i sposób, w jaki zamierzamy korzystać z danych rozwiązań. Wszystkim osobom, które uwielbiają egzotyczne, zagraniczne podróże, ułatwić życie mogą adaptery podróżne. Podczas rowerowych wycieczek, trekkingów, spontanicznych wypadów w góry i innych aktywności na świeżym powietrzu niezastąpione są też powerbanki. Addnature.pl nieustannie wprowadza do swojej kolekcji różnego rodzaju zasilacze outdoorowe, które zwiększą komfort każdego pobytu na łonie natury. Nad ich jakością i funkcjonalnością czuwają najbardziej cenione marki na rynku, m.in. Outwell, Knog, Campingaz lub Herschel.