Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

HOKA ONE ONE

Hoka One One popchną Cię do przodu. Unikalna konstrukcja podeszwy środkowej redukuje wstrząsy i zapewnia większy komfort podczas biegania, nie obciążając przy tym stóp. Marka kładzie duży nacisk na wspieranie naturalnego ruchu stopy od pięty do palców. Bez względu na to, czy jesteś biegaczem rekreacyjnym, czy sportowcem wyczynowym, buty do biegania Hoka One One zapewniają stabilność i dynamiczne wyczucie podczas biegania, co z pewnością pozytywnie wpłynie na Twoje doświadczenie podczas tej aktywności.

Buty biegowe Hoka One One

Buty przełajowe - poznaj nowości

Dowiedz się więcej o Hoka One OneWyjątkowa efektywność dla niesamowitych doświadczeń podczas wędrówek

Obuwie do wędrówek, w którym ma się wrażenie, że ma w środku poduszkę powietrzną? W modelu TenNine Hike GORE-TEX, HOKA ONE ONE połączyła całe spektrum innowacyjnych technologii, materiałów i konstrukcji, aby udoskonalić ten zorientowany na osiągi but turystyczny. Oferuje on wszechstronną ochronę, stabilność i komfort, nawet na dłuższych dystansach. Przedłużona geometria pięty napędza Cię z każdym krokiem, a zrównoważona technologia GORE-TEX Leaf, która opiera się głównie na materiałach pochodzących z recyklingu, sprawia, że but wewnątrz jest całkowicie wodoodporny. Wędruj bez ograniczeń!
Odkrywaj

The Hoka Experience

Amortyzowana podeszwa środkowa: Marka Hoka One One znana jest z wysokiej jakości butów z lekką i amortyzowaną podeszwą środkową. Aby tak pozostało, zawsze szukają lżejszych, bardziej czułych i wytrzymalszych materiałów, które maksymalizują amortyzację i poprawiają osiągi każdego biegacza.

META ROCKER: Specjalna i wypukła konstrukcja podeszwy zewnętrznej butów biegowych Hoka One One (przywodzące na myśl fotel bujany) zapewnia optymalizację procesu toczenia i minimalizację czasu kontaktu z podłożem. W połączeniu z amortyzacją HOKA, sekwencja ruchu staje się jeszcze bardziej dynamiczna i efektywna.

ACTIVE FOOTFRAME: Aby but do biegania mógł pracować optymalnie, musi być idealnie dopasowany. Dzięki technologii Active Footframe, Hoka One One One opracowała sposób na perfekcyjne osadzenie pięty i przedniej części stopy w podeszwie środkowej, bez konieczności uciskania jej. Podobnie jak w fotelu samochodu wyścigowego.

Hoka One One

111 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 31
 • 9
 • 2
 • 14
 • 18
 • 34
 • 1
 • 3
 • 2
 • 1
 • 15
 • 7
 • 8
 • 3
 • 3
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0
Sortuj
 
Strona 1 z
2

Hoka One One – biegnąc z górki

Powstała w 2009 roku, stworzona przez dwóch francuskich biegaczy trailowych marka Hoka One One od początku miała jeden cel – stworzyć buty, które ułatwią bieg z górki i dadzą poczucie niezwykłej lekkości biegu. Zainspirowani przez rowery górskie i narciarstwo w głębokim śniegu założyciele marki postanowili znaleźć rozwiązanie, które i biegaczom pozwoli poczuć się tak, jak gdyby lewitowali. Tak też zaczęły się ich pierwsze badania i prototypy prowadzące do powstania zupełnie nowej pianki EVA, która poza niezwykłą miękkością byłaby też niespotykanie lekka. Cechy te udało się ostatecznie osiągnąć i dziś to właśnie lekkość i odpowiednia amortyzacja stóp są elementami wyróżniającymi buty Hoka One One na tle konkurencji.

Hoka One One obuwie

Hoka One One buty sportowe

Założyciele marki – Nicolas Mermoud i Jean-Luc Diard skupiali się początkowo wyłącznie na butach sportowych, chcąc wprowadzić na rynek co najmniej kilka różnych modeli łączących się ze sobą wspomnianą już lekkością i amortyzacją. Pierwsze modele takie jak Evo Mafate, Mafate Speed, Bondi czy Stinson ATR udowodniły, że ich pomysł miał naprawdę dobre rokowania. Dla biegaczy, szczególnie przełajowych, buty sportowe od Hoka One One oferowały wystarczającą amortyzację i miękkość wkładki by złagodzić twardość trudnych tras, dając tym samym lepsze wybicie i pozwalając na osiąganie lepszych rezultatów. Jednocześnie buty były niespotykanie lekkie jak na ten specyficzny gatunek biegówek. W rezultacie Hoka One One szybko zyskała popularność wśród zawodników i amatorów biegów przełajowych.

Panowie Mermoud i Diard kreują swoje projekty w oparciu o kilka prostych zasad, które nie zmieniły się już od niemal 10 lat. Po pierwsze, ich buty sportowe muszą być dobrze amortyzowane, wykonane z lekkich materiałów i wyposażone w unikalną dla marki wewnętrzną podeszwę gwarantującą lepsze możliwości rozpędzenia się na trasie. Co ciekawe, Hoka One One w dalszym ciągu tkwi przy wykorzystywanych od początku piankach EVA, o których branża zdaje się powoli zapominać na rzecz nowszych rozwiązań, a właściwie unikalnej dla siebie mieszance RMAT, będącej połączeniem EVA i specjalnej gumy, gwarantującej lepsze wsparcie stopy i większy zwrot energii.

Hoka One One – plecaki

Choć początkowe kolekcje marki skupiały się stricte wokół dopracowanego do perfekcji obuwia sportowego, po niemal dekadzie działalności nadszedł czas na poszerzenie swoich horyzontów. Pojawiające się coraz liczniej w ofercie Hoka One One plecaki to przede wszystkim wytrzymałe, sportowe, wygodne modele przystosowane do dynamiki biegu. Rynek plecaków dla biegaczy jest w dalszym ciągu stosunkowo ubogi, dlatego też Hoka One One doskonale wykorzystuje niszę i proponuje praktyczne rozwiązania do transportowania wody podczas biegu połączone z tradycyjnymi funkcjami plecaka. Liczne przegrody i kieszonki pozwalają na zabranie batoników energetycznych i przekąsek potrzebnych podczas trasy, a ergonomiczne szelki i zapięcia pozwalają na dopasowanie plecaka do ciała i uniknięcie charakterystycznego obijania się o plecy podczas biegu.

Hoka One One to coś więcej, niż buty biegowe

Życie zawodowego biegacza obraca się wokół intensywnej aktywności fizycznej. Czy to w trakcie sezonu przygotowawczego, startowego czy w momentach odpoczynku, odpowiednie buty sportowe, plecaki, a nawet klapki prysznicowe dostępne w ofercie sklepu Addnature.pl pozwalają sportowcom zachować optymalną wydajność i zagwarantować wysoki komfort użytkowania. Hoka One One powstała z inicjatywy dwóch zawodowych biegaczy. Jeśli ktoś zdaje sobie sprawę z tego jakie wymagania stawia przed sportowcem ta specyficzna dyscyplina, to właśnie Hoka One One.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.