Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Spadają liście, spadają i ceny - Łap posezonowe okazje

KEEN

Keen znany jest jako producent obuwia dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu. Wielofunkcyjne buty w obecnych wzorach przekonują innowacjnością oraz są dostosowane do potrzeb każdej aktywności. Wyściółka EVA, którą posiadają wszystkie wkładki butów Keen, jest wyjątkowo wygodna, nawet podczas dłuższych spacerów. Bakterie i nieprzyjemne zapachy nie mają szans dzięki wbudowanej technologii Microban. Aby uniknąć zranienia stopy, Keen opatentował sposób ochrony palców. Te solidne buty znane są ze swej konstrukcji i charakterystycznej formy.

Topowe kategorie KEEN

Odkrywaj nowości od KEEN

Dowiedz się więcej o KEEN

Odpowiedzialność i innowacja poprzez naturę

Kierując się pasją do przebywania na świeżym powietrzu, KEEN uczynił odpowiedzialną i opartą na wartościach produkcję swoją misją. Firma opracowuje wszechstronne, unikalne produkty, które są świetnie wykonane, trwałe i innowacyjne. Produkty firmy KEEN dają ludziom możliwość pełnego doświadczenia swoich przygód na świeżym powietrzu.

Marka świadomie otwiera nowe możliwości w zakresie zmniejszania swojego śladu ekologicznego. Odbywa się to m.in. za pomocą przyjaznych dla środowiska metod produkcji oraz poprzez wspieranie organizacji non-profit i projektów, które chronią ludzi i miejsca zaangażowane w produkcję. Celem jest inspirowanie ludzi do poprawy jakości ich życia i zachęcanie ich do odkrywania świata.

Keen

480 Produkty
Sortuj