Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

About Addnature

Doskonała pozycja na rynku w całej Europie

Campz jest marką z grupy Internetstores. Ze swoimi oddziałami w Stuttgarcie, Berlinie, Lyonie i Sztokholmie prowadzi ona w całej Europie specjalistyczne sklepy internetowe i stacjonarne z produktami dla entuzjastów kolarstwa i outdooru. Dzięki orientacji międzynarodowej oraz właściwej koncepcji sklepu, zapewniamy naszym klientom dostęp do aktualnych trendów rowerowych oraz outdoor, co w połączeniu z doświadczeniem w sprzedaży online, daje doskonały efekt. Prócz niezwykle silnej orientacji na klienta, oferujemy doskonały balans pomiędzy najlepszą jakością naszych produktów i usług a przystępną ceną.

Nasza misja

Ucieczka od codzienności w kierunku natury! Pracując dla Addnature mamy świadomość relacji łączących naszych klientów z naturą, ich potrzebę wolności oraz niezależności. W związku z tym naszym najważniejszym celem jest dostosowanie oferty do potrzeb klientów i zapewnienie im najlepszego sprzętu. Niezależnie od tego, czy chodzi o kuchenkę kempingową, specjalistyczny sprzęt do podróży dookoła świata, czy też o najwyższej jakości wyposażenie do wyprawy w trudnych warunkach – na pewno mamy to w swojej ofercie, gdyż znamy potrzeby klientów.

To co kochamy

Żyjemy w środowisku outdoor pełnym przygód: bez względu na pogodę – znajdziesz nas pokonujących kolejne wyzwania. Zdecydowanie bardziej wolimy spać w naszych śpiworach aniżeli w hotelowym pokoju, doświadczać nowych przygód w środku puszczy aniżeli zwiedzać schludne miasta. Mamy świadomość ogromu pułapek i problemów jakie mogą nas spotkać podczas eksploracji natury, dlatego produkty w naszym asortymencie zostały mądrze dobrane! Wiele z tych produktów, przetestowaliśmy na własnej skórze, dlatego możemy zagwarantować ich najwyższą jakość. Kochamy przyrodę i chcemy czuć się jak najlepiej, przebywając w jej otoczeniu.


Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.