Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Born to run Megarabaty na świetny sprzęt do biegania. | Oszczędź nawet 50%

Patagonia

We´re in business to save our home planet
Patagonia, znana na całym świecie z wysokiej jakości odzieży i akcesoriów do sportów górskich, postawiła sobie za cel zrobienie wszystkiego, co w jej mocy, aby chronić życie na naszej planecie. Patagonia inwestuje dużo czasu i wysiłku w opracowywanie zrównoważonych produktów i przekazując co najmniej 1% swojej sprzedaży organizacjom ekologicznym na całym świecie oraz zachęca innych do tego samego. Ponieważ tylko razem możemy zachować naszą unikalną naturę dla przyszłych pokoleń.
Odkryj nową kolekcję Cap Cool

Odpowiedzialność środowiskowa i społeczna Patagonii

The Activist Company1% FOR THE PLANET

Yvon Chouinard - twórca marki Patagonia wraz z Craigiem Mathewsem założył organizację "1% dla planety" w 2002 roku. Jest to międzynarodowa sieć firm, które zobowiązały się przekazać jeden procent rocznej sprzedaży na ochronę środowiska. Od momentu założenia w 1985 roku, marka Patagonia wspiera co roku różne organizacje ekologiczne, uzyskując oddając 1 procent swoich obrotów lub 10 procent zysków, w zależności od tego, która kwota jest większa. Do 2019 r. zebrano imponujące 89 milionów dolarów w formie darowizn rzeczowych i pieniężnych. Celem tego stowarzyszenia non-profit jest motywowanie innych firm i osób prywatnych do wnoszenia własnego wkładu w ochronę środowiska.

Patagonia na rzecz dziko żyjących rybTHE FIGHT TO SAVE WILD SALMON

Dzikim rybom w naszych wodach grozi wyginięcie, jeśli w końcu nie zareagujemy i nie będziemy walczyć o zmianę. Film Patagonia "Artifishal" pokazuje, w jaki sposób ludziom udało się zdziesiątkować dzikiego łososia, wieloryba i innych gatunków w ich naturalnym środowisku, a także dlaczego hodowle i farmy ryb nie są rozwiązaniem tego problemu, ale raczej zagrożeniem.

Dalsze informacje na temat filmu

Ty też działaj i podpisz petycję Patagonii przeciwko farmom rybnym

Patagonia

516 Produkty
Sortuj