Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Patagonia

We´re in business to save our home planet
Patagonia, znana na całym świecie z wysokiej jakości odzieży i akcesoriów do sportów górskich, postawiła sobie za cel zrobienie wszystkiego, co w jej mocy, aby chronić życie na naszej planecie. Patagonia inwestuje dużo czasu i wysiłku w opracowywanie zrównoważonych produktów i przekazując co najmniej 1% swojej sprzedaży organizacjom ekologicznym na całym świecie oraz zachęca innych do tego samego. Ponieważ tylko razem możemy zachować naszą unikalną naturę dla przyszłych pokoleń.
Odkryj nowe produkty Patagonia

Na szlak i na szczyt

Wszechstronne spodnie, które będą Ci towarzyszyć nawet na najtrudniejszych szlakach, ścianach wspinaczkowych i szczytach nieznanych gór. Wytrzymałe spodnie, które zapewnią Ci wsparcie podczas długich dni spędzonych na świeżym powietrzu, od łagodnych szlaków po wymagający teren.

Nasz świat z kamienia i skałyi

Patagonia tworzy produkty wspinaczkowe od 1972 roku. Szczególny nacisk kładzie się na swobodę ruchów, trwałość bez kompromisów w zakresie funkcjonalności oraz poszukiwanie materiałów bardziej przyjaznych dla środowiska.

Odpowiedzialność środowiskowa i społeczna Patagonii

The Activist Company1% FOR THE PLANET

Yvon Chouinard - twórca marki Patagonia wraz z Craigiem Mathewsem założył organizację "1% dla planety" w 2002 roku. Jest to międzynarodowa sieć firm, które zobowiązały się przekazać jeden procent rocznej sprzedaży na ochronę środowiska. Od momentu założenia w 1985 roku, marka Patagonia wspiera co roku różne organizacje ekologiczne, uzyskując oddając 1 procent swoich obrotów lub 10 procent zysków, w zależności od tego, która kwota jest większa. Do 2019 r. zebrano imponujące 89 milionów dolarów w formie darowizn rzeczowych i pieniężnych. Celem tego stowarzyszenia non-profit jest motywowanie innych firm i osób prywatnych do wnoszenia własnego wkładu w ochronę środowiska.

Czas na zmianyVjosa Forever

Vjosa Forever to opowieść o długiej walce o przyszłość tego unikalnego systemu rzecznego. Jest on naznaczony niepewnością i oportunizmem, ale także nadzieją na utworzenie Parku Narodowego Vjosa, pierwszego tego rodzaju w Europie. Wiele osób obawia się, że ta "królowa Europy", będąca pionkiem w politycznych rozgrywkach, pozostaje zagrożona. Dlatego też ludzie na całym świecie mają obowiązek bronić Vjosy i dbać o to, by zawsze pozostawała tak dzika, jak jest. Możesz pomóc w utworzeniu pierwszego Parku Narodowego Dzikiej Rzeki w Europie, udostępniając ten film i wspierając inicjatywę #VjosaNationalParkNow również na poziomie politycznym.

Patagonia

625 Produkty
Sortuj