Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Zimowa Wyprzedaż - Najgorętsze outdoorowe oferty roku!

Patagonia

We´re in business to save our home planet
Patagonia, znana na całym świecie z wysokiej jakości odzieży i akcesoriów do sportów górskich, postawiła sobie za cel zrobienie wszystkiego, co w jej mocy, aby chronić życie na naszej planecie. Patagonia inwestuje dużo czasu i wysiłku w opracowywanie zrównoważonych produktów i przekazując co najmniej 1% swojej sprzedaży organizacjom ekologicznym na całym świecie oraz zachęca innych do tego samego. Ponieważ tylko razem możemy zachować naszą unikalną naturę dla przyszłych pokoleń.
Odkryj nowe produkty Patagonia

Odpowiedzialność środowiskowa i społeczna Patagonii

The Activist Company1% FOR THE PLANET

Yvon Chouinard - twórca marki Patagonia wraz z Craigiem Mathewsem założył organizację "1% dla planety" w 2002 roku. Jest to międzynarodowa sieć firm, które zobowiązały się przekazać jeden procent rocznej sprzedaży na ochronę środowiska. Od momentu założenia w 1985 roku, marka Patagonia wspiera co roku różne organizacje ekologiczne, uzyskując oddając 1 procent swoich obrotów lub 10 procent zysków, w zależności od tego, która kwota jest większa. Do 2019 r. zebrano imponujące 89 milionów dolarów w formie darowizn rzeczowych i pieniężnych. Celem tego stowarzyszenia non-profit jest motywowanie innych firm i osób prywatnych do wnoszenia własnego wkładu w ochronę środowiska.

Patagonia na rzecz dziko żyjących rybTHE FIGHT TO SAVE WILD SALMON

Dzikim rybom w naszych wodach grozi wyginięcie, jeśli w końcu nie zareagujemy i nie będziemy walczyć o zmianę. Film Patagonia "Artifishal" pokazuje, w jaki sposób ludziom udało się zdziesiątkować dzikiego łososia, wieloryba i innych gatunków w ich naturalnym środowisku, a także dlaczego hodowle i farmy ryb nie są rozwiązaniem tego problemu, ale raczej zagrożeniem.

Dalsze informacje na temat filmu

Ty też działaj i podpisz petycjęPatagonii przeciwko farmom rybnym.

Patagonia

617 Produkty
Sortuj