Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Spadają liście, spadają i ceny - Łap posezonowe okazje

Patagonia

We´re in business to save our home planet
Patagonia, znana na całym świecie z wysokiej jakości odzieży i akcesoriów do sportów górskich, postawiła sobie za cel zrobienie wszystkiego, co w jej mocy, aby chronić życie na naszej planecie. Patagonia inwestuje dużo czasu i wysiłku w opracowywanie zrównoważonych produktów i przekazując co najmniej 1% swojej sprzedaży organizacjom ekologicznym na całym świecie oraz zachęca innych do tego samego. Ponieważ tylko razem możemy zachować naszą unikalną naturę dla przyszłych pokoleń.

PATAGONIA TORRENTSHELL - I deszcz już nie dokuczy

Torrentshell to absolutny klasyk wśród kurtek przeciwdeszczowych Patagonii. Najnowsza trójwarstwowa wersja nie poszła na żaden kompromis, jeśli chodzi o ochronę przed deszczem, komfortu i wytrzymałość. To kurtka na całe życie - albo i dłużej.
Odkryj nowe produkty Patagonia

Odpowiedzialność środowiskowa i społeczna Patagonii

The Activist Company1% FOR THE PLANET

Yvon Chouinard - twórca marki Patagonia wraz z Craigiem Mathewsem założył organizację "1% dla planety" w 2002 roku. Jest to międzynarodowa sieć firm, które zobowiązały się przekazać jeden procent rocznej sprzedaży na ochronę środowiska. Od momentu założenia w 1985 roku, marka Patagonia wspiera co roku różne organizacje ekologiczne, uzyskując oddając 1 procent swoich obrotów lub 10 procent zysków, w zależności od tego, która kwota jest większa. Do 2019 r. zebrano imponujące 89 milionów dolarów w formie darowizn rzeczowych i pieniężnych. Celem tego stowarzyszenia non-profit jest motywowanie innych firm i osób prywatnych do wnoszenia własnego wkładu w ochronę środowiska.

Czas na zmianyNowa kolekcja Patagonia Road to Regenerative

Ze swoją nową kolekcją Patagonia robi coś bardzo istotnego: marka współpracuje ze 150 małymi gospodarstwami rolnymi nad bardziej zrównoważonym rolnictwem. Ich cel to pełna troska o zdrowie gleb w ciągu 3 lat, które pochłaniają węgiel i tym samym przeciwdziałają zmianom klimatycznym. Dla lepszego jutra!

Patagonia

708 Produkty
Sortuj