Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Jednodniowe wycieczki - Odzież i sprzęt na wędrówki

Patagonia

We´re in business to save our home planet
Patagonia, znana na całym świecie z wysokiej jakości odzieży i akcesoriów do sportów górskich, postawiła sobie za cel zrobienie wszystkiego, co w jej mocy, aby chronić życie na naszej planecie. Patagonia inwestuje dużo czasu i wysiłku w opracowywanie zrównoważonych produktów i przekazując co najmniej 1% swojej sprzedaży organizacjom ekologicznym na całym świecie oraz zachęca innych do tego samego. Ponieważ tylko razem możemy zachować naszą unikalną naturę dla przyszłych pokoleń.
Odkryj nowe produkty Patagonia

Nowe zrównoważone praktyki dla Nano Puff

Chociaż popularna seria Nano Puff może z pozoru wyglądać tak samo, to Patagonia nieustannie doskonali swoje procesy zrównoważonego rozwoju: zwiększono udział recyklingu, udoskonalono projekty, zmniejszono ilość odpadów oraz drastycznie zmniejszono emisje. Ponadto, izolacja w Nano Puff 2020 została zmieniona na PrimaLoft Gold Isolation Eco, który pochodzi w 100% z recyklingowi.

R1® AIR - zygzakowata włóknina do intensywnych aktywności

Zygzakowata struktura, R1® AIR oferuje ciepło i oddychalność. Dzięki temu możesz cieszyć się górskimi aktywnościami nawet w niskich temperaturach. Lekki i szybkoschnący polar wykonany jest również w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu.

Odpowiedzialność środowiskowa i społeczna Patagonii

The Activist Company1% FOR THE PLANET

Yvon Chouinard - twórca marki Patagonia wraz z Craigiem Mathewsem założył organizację "1% dla planety" w 2002 roku. Jest to międzynarodowa sieć firm, które zobowiązały się przekazać jeden procent rocznej sprzedaży na ochronę środowiska. Od momentu założenia w 1985 roku, marka Patagonia wspiera co roku różne organizacje ekologiczne, uzyskując oddając 1 procent swoich obrotów lub 10 procent zysków, w zależności od tego, która kwota jest większa. Do 2019 r. zebrano imponujące 89 milionów dolarów w formie darowizn rzeczowych i pieniężnych. Celem tego stowarzyszenia non-profit jest motywowanie innych firm i osób prywatnych do wnoszenia własnego wkładu w ochronę środowiska.

Czas na zmianyCo jest takiego wyjątkowego w recyklingu w marce Patagonia?

Zrównoważona produkcja jest niezbędna, abyśmy nie eksploatowali nadmiernie i nie marnowali zasobów ziemi. Abyśmy mogli nadal w pełni cieszyć się przyrodą, Patagonia uczyniła priorytetem ochronę środowiska naturalnego i stosowanie w swoich produktach w 100% materiałów pochodzących z recyklingu i odnawialnych źródeł energii. Projektanci materiałów i cały zespół ds. rozwoju nieustannie pracują nad stworzeniem trwałych produktów z materiałów poddanych recyklingowi i odnawialnych źródeł.

Patagonia

697 Produkty
Sortuj